Jak přepravovat nadrozměrné zásilky bez problémů?

Nadrozměrné a objemné soubory zboží, které jsou připravené k dopravě na paletách, mohou být oříškem pro leckterého logistika. Nicméně, správné znalosti rozměrů zboží a poskytnutí potřebných informací mohou pomoci zajistit bezproblémovou přepravu. Co je důležité pro zajištění přepravy nadrozměrných zásilek? V tomto článku se dozvíte, jaké údaje jsou důležité, aby byla zajištěna bezpečná a spolehlivá přeprava nadrozměrných zásilek na paletách a jak vám s tím můžeme pomoci.

Potřebné informace pro hladký průběh dodávky

Přeprava nadrozměrných zásilek může být náročným úkolem pro každého logistika. Klíčovým faktorem pro úspěšnou a bezproblémovou přepravu je znalost rozměrů nákladu.

Zajistěte hladký průběh dodávky tím, že nám poskytnete všechny potřebné údaje o vykládce a nakládce. Ty by měly obsahovat úplné adresy, název společnosti, kontaktní osobu (včetně jejího telefonního čísla), město a případná časová omezení nebo preference na obou koncích cesty.

Zajímat nás bude také druh zboží, obsah nákladu. Nabízíme celosvětové přepravní služby pro nebezpečné materiály, které se řídí mezinárodně uznávaným klasifikačním systémem ADR. Vaše zboží s námi bude bezpečně přepraveno v souladu s předpisy a v bezpečí! Vylučujeme pouze celou třídu 7, to jsou radioaktivní látky a téměř celou třídu 1, výbušné látky a předměty  s vyjímkou podlimitních množství (1.4.s)

Použití dřevěných europalet pro přepravu nadrozměrných zásilek

Pro přepravu nadrozměrných zásilek jsou ideální dřevěné europalety, jejichž rozměry jsou 120x80x14 cm a mají ložnou plochu 0,96 m2. Při výpočtu celkové hmotnosti je třeba zahrnout i hmotnost palety, která se pohybuje mezi 20 a 24 kg v závislosti na vlhkosti dřeva. Nezapomeňte, že do výpočtu celkové hmotnosti je třeba zahrnout i vlastní hmotnost palety!

Kontaktujte nás!

Pro přepravu nadrozměrných zásilek se můžete obrátit na naše obchodní oddělení emailem na adrese objednavka@epskuryr.cz nebo telefonicky. Rádi vám poskytneme veškeré informace a odpovíme na vaše dotazy. Poté, co od vás zjistíme podrobnosti, naceníme a zpracujeme vaši objednávku, vás budeme informovat o podmínkách přepravy. Pak už můžete nechat všechno na nás. Naši pracovníci dispečinku se o přepravu postarají.