Služby

32
let zkušeností

2 100 654
doručených zásilek

2 180
spokojených zákazníků


Kurýr Praha

Kurýr Praha

Kurýr Praha a okolí.
Doručení do 120 minut od objednání a nebo rychlejší.

kurýrní

Kurýr po celé ČR

Kurýrní služba po celé ČR: Balíky, těžké náklady i dokumenty v obálkách. Druhý den – dopoledne nebo během dne.  Po celé republice.  Důležité dokumenty a balíčky se doručují kurýrem, nikoliv poštou :-).

Jak hodně si ceníte svého času a jste nároční na kvalitu a spolehlivost doručení? Kurýrní doručování přináší nový rozměr v komunikaci.

A jaký s námi získáte bonus navíc? Příjemce vaší zásilky získá pocit exkluzivity a výjimečnosti, a to se odrazí zpátky k vám úplně přesně jako bumerang.

Balík do zahraničí

Balík do zahraničí

Balíky i obálky všude do zahraničí. Balík do zahraničí  spolehlivě, bezpečně a jednoduše.

Letecky, po silnici i námořními cestami.  Kvalitní služby. Výhodné ceny. Přesně tak, jak vyhovuje vašim potřebám. Door-to-door kurýr.  Z každého města v Česku.

Dodávkový kurýr EPS.

Dodávkový kurýr

Přepravujeme vše, co potřebujete. Od jednoduché nakládky až po soubor palet. Přeprava dodávkou.

Paletová přeprava

Paletová přeprava

Přeprava palet. Různých neskladných a rozměrných zásilek a kontejnerů po Evropě. ADR přepravy. Kontejnery Čína.

Kurýr Slovensko

Na Slovensko cokoliv druhý/třetí den. Skvělý poměr ceny a rychlosti. Důležité věci se doručují kurýrem.

Expres kurýr po ČR

Expres kurýr po ČR

KURÝRNÍ SLUŽBY PRO
E-SHOPY

Doručení druhý den do 18:00

Jak si objednat?

Objednat snadno a rychle online

Objednat

Zavolejte nám nebo napište

222 181 111
objednavka@epskuryr.cz

Co o nás říkají naši zákazníci?

Využila jsem nedávno 2x služeb EPS kurýra. Jednou, když jsem potřebovala narychlo (takříkajíc „za 5 minut 12“) dostat na Magistrát nabídku na veřejnou zakázku a podruhé, když jsem potřebovala vyzvednout něco z e-shopu v pátek odpoledne těsně před „zavřením“. V obou případech maximální spokojenost!! Osobní přístup, přesné dodržení časů.. Prostě perfektní.

Jitka D., koučka a lektorka

Se společností EPS kurýr spolupracujeme již několik let a nemohu jinak, než chválit. Jsou milí, vstřícní, ochotní a především spolehliví. Zásilky vyzvedávají i doručují včas v jakoukoli denní dobu a ceny jsou velmi příznivé. Online objednávky fungují bezproblémově, jak na tuzemské zásilky, tak na zásilky do zahraničí. Naše společnost je s EPS velice spokojena, Děkujeme!

L. Krčmářová

Spolupracujeme se společností EPS pravidelně a jsme moc spokojení. Jelikož jsme dárková prodejna, potřebujeme doručovat zákazníkům zboží včas a hlavně v pořádku (mnohdy se jedná o křehké balíčky). Zakládáme se na detailech a mezi ně patří i rychlé dodání a příjemná komunikace s kurýry. EPS jsou pro nás spolehlivým partnerem a budeme jejich služeb využívat i nadále.

Katka Kudrmanová

Nevyužíváme kurýrní služby moc často, přesto je přístup k nám velice profesionální. Ocenuji nejen bezproblémové doručení zásilek, ale i konstuktivní a rychlé nabídnutí služeb, které nám ulehčili práci.

paní Kopecká

Chtěla bych touto cestou poděkovat společnosti EPS, jejíž služby využíváme velmi často již řadu let a mohu konstatovat, že jsou na profesionální úrovni.

paní Křišťálová

Dobrý deň. S EPS spolupracujem druhým rokom a po prvotných malých zádrheloch a jednom velkom, ktorý som riešil s pani Cornelio k spokojnosti nás oboch,nemám výhrady! EPS je môj druhý kurýr a zatiaľ nemám dôvod na tom niečo meniť! Míša je skvelá. Teším sa na ďaľšiu spoluprácu:-).

Marián Svorad

Se společností EPS jsme velmi spokojeni. Ač malá neziskovka, jsme si vědomi času, který také něco stojí a v propočtu se nám vyplatí využívat služeb společnosti EPS. Kurýři jsou spolehliví, jezdí včas a dojezdové časy jsou reálné. Když někomu zavolám, že během dvou hodin má zásilku u sebe, tak jí tam prostě má. Operátoři na lince jsou vstřícní, nic není problém.

Daniel Suchánek

S EPS jsme naprosto spokojeni. Lidé na dispečinku jsou k nezaplacení a všichni kurýři velice milí. Doporučujeme!

paní Havlínová

EPS Kurýr

Přístavní 5
170 00 Praha 7

© 2024 Všechna práva vyhrazena | Vytvořila #mdworks