Kurýr po celé ČR - EPS Kurýr

I za současné mimořádné situace jsme tu pro Vás a fungujeme bez přerušení. Čtěte více

Kurýr po celé ČR
Zavolejte nám: 222 181 111

 

222 181 111

 

objednavka@epskuryr.cz

Zásilky Česká republika

Kurýr vyzvedne zásilku po celé ČR a přímo ji doručí k adresátovi.
Služba je vhodná pro urgentní zásilky, pro vysoce hodnotné a ceněné dokumenty, vyžadující 100% jistotu doručení v daný čas, o víkendech a mimo pracovní dobu.
K dispozici jsou i doplňkové služby jako vyhledání a ověření příjemce, doručení do vlastních rukou, call back, POD, dobírka, zpětná zásilka….
Jak zjistit cenu? Kontaktujte nás níže a náš dispečink pro Vás ihned vypracuje kalkulaci. Můžete si také prohlédnout ceník a již brzy pro Vás spustíme i online kalkulačku.

Rychle a přehledně Vám vypočítáme cenu

Kontaktujte nás

Pokud Vám stačí doručení druhý pracovní den (bez zásadních garancí času doručení) využijte tuto naši službu do kteréhokoliv místa v ČR.  Vyberte si, jestli chcete  doručit zásilku do 12. hodiny nebo stačí doručení během celého následujícího dne. Zásilku je možné objednat na našem dispečinku do 16:00 hodin.

Pokud vám jde o 100% jistotu dodržení času doručení, použijte službu Přímý kurýr.

Hmotnost v kg Druhý den Druhý den do 12:00 hod.
Obálka A4 / 0,5 kg 210 Kč 285 Kč
0,5 – 5 kg 380 Kč 465 Kč
5 – 15 kg 490 Kč 595 Kč
15 – 30 kg 730 Kč 908 Kč
30 – 50 kg 940 Kč 1 165 Kč
50 – 75 kg 1 285 Kč 1 580 Kč
75 – 100 kg 1 475 Kč 1 850 Kč

Dobírka : Kč 50,-. Zašleme na váš účet . Dobírky do 50 000,-.

Těšíme se na Vaše zásilky

Náš zkušený dispečink Vám ochotně poradí a ihned vypracuje kalkulaci.

Co o nás říkají naši zákazníci?

Dobrý den,
musím pochválit Vaše služby. V pátek jsem byl u notáře na Smíchově, potřeboval jsem ověřit podpis. Napadla mně “geniální” myšlenka, poslat to rovnou Vaším kurýrem od notáře na určené místo. Notáři na Štefánikově 26 velmi ochotně nabídli obálku a předali kurýrovi. Skvělé služby, maximální efektivita.

Tomáš Dudka

Se spol. EPS spolupracujeme už 9 let od doby, kdy jsme ve Skupině ČEZ centralizovali regionální podatelny a náš “renomovaný” dodavatel poté začal při přepravě interních zásilek selhávat tak zásadním způsobem, že jsme byli nuceni hledat okamžitou náhradu. Ve spolupráci s paní Cornelio se situace brzy stabilizovala a díky vstřícnosti, individuálnímu přístupu dodnes nemáme důvod přemýšlet o změně.

Karel Mach

Se společností EPS kurýr spolupracujeme již několik let a nemohu jinak, než chválit. Jsou milí, vstřícní, ochotní a především spolehliví. Zásilky vyzvedávají i doručují včas v jakoukoli denní dobu a ceny jsou velmi příznivé. Online objednávky fungují bezproblémově, jak na tuzemské zásilky, tak na zásilky do zahraničí. Naše společnost je s EPS velice spokojena, Děkujeme!

L. Krčmářová

Spolupracujeme se společností EPS pravidelně a jsme moc spokojení. Jelikož jsme dárková prodejna, potřebujeme doručovat zákazníkům zboží včas a hlavně v pořádku (mnohdy se jedná o křehké balíčky). Zakládáme se na detailech a mezi ně patří i rychlé dodání a příjemná komunikace s kurýry. EPS jsou pro nás spolehlivým partnerem a budeme jejich služeb využívat i nadále.

Katka Kudrmanová

Nevyužíváme kurýrní služby moc často, přesto je přístup k nám velice profesionální. Ocenuji nejen bezproblémové doručení zásilek, ale i konstuktivní a rychlé nabídnutí služeb, které nám ulehčili práci.

paní Kopecká

Chtěla bych touto cestou poděkovat společnosti EPS, jejíž služby využíváme velmi často již řadu let a mohu konstatovat, že jsou na profesionální úrovni.

paní Křišťálová

Dobrý deň. S EPS spolupracujem druhým rokom a po prvotných malých zádrheloch a jednom velkom, ktorý som riešil s pani Cornelio k spokojnosti nás oboch,nemám výhrady! EPS je môj druhý kurýr a zatiaľ nemám dôvod na tom niečo meniť! Míša je skvelá. Teším sa na ďaľšiu spoluprácu:-).

Marián Svorad

Se společností EPS jsme velmi spokojeni. Ač malá neziskovka, jsme si vědomi času, který také něco stojí a v propočtu se nám vyplatí využívat služeb společnosti EPS. Kurýři jsou spolehliví, jezdí včas a dojezdové časy jsou reálné. Když někomu zavolám, že během dvou hodin má zásilku u sebe, tak jí tam prostě má. Operátoři na lince jsou vstřícní, nic není problém.

Daniel Suchánek

S EPS jsme naprosto spokojeni. Lidé na dispečinku jsou k nezaplacení a všichni kurýři velice milí. Doporučujeme!

paní Havlínová

EPS Kurýr

Přístavní 5
170 00 Praha 7

© 2017 Všechna práva vyhrazena | Vytvořila #mdworks