Kurýrní služba po celé ČR | Expresně nebo druhého dne | EPS kurýr

Kurýr po celé ČR
Zavolejte nám: 222 181 111

 

222 181 111

 

objednavka@epskuryr.cz

Zásilky Česká republika

Obálky a balíčky doručujeme v režimu

Doručení druhý den

Ideální poměr kvality a ceny. Doručení po ČR. Od obálky po balíky. Nebezpečné zboží (ADR).

Bez zásadních garancí času doručení. Vyberte si, jestli chcete doručit zásilku do 12. hodiny nebo stačí doručení během celého následujícího dne. Přesnou hodinu vyzvednutí nebo doručení nelze zajistit. (Takovou službu poskytuje náš Přímý kurýr).

Zásilku je možné objednat na našem dispečinku do 16:00 hodin.

O víkendech a státním svátku je doručení za příplatky.

Takto doručíme zásilky po ČR, doslova kamkoliv.

Pokud vám jde o 100% jistotu dodržení času doručení, použijte službu Přímý kurýr.

Hmotnost v kg Druhý den Druhý den do 12:00 hod.
Obálka A4 / 0,5 kg 228 Kč 322 Kč
0,5 – 5 kg 418 Kč 522 Kč
5 – 15 kg 555 Kč 672 Kč
15 – 30 kg 918 Kč 1 148 Kč
30 – 50 kg 1248 Kč 1561 Kč
50 – 75 kg 1 686 Kč 2 107 Kč
75 – 100 kg 1 987 Kč 2 488 Kč

Dobírka : Kč 50,-. Zašleme na váš účet . Dobírky do 50 000,-. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

  • Potřebujete-li přepravit nadrozměrný náklad, paletu, těžké a atypické rozměry,  můžete je svěřit do našich rukou.

Řešení najdete na naší stránce Nadrozměrná přeprava.

Kurýr vyzvedne zásilku po celé ČR a přímo ji doručí k adresátovi.
Služba je vhodná pro urgentní zásilky, pro vysoce hodnotné a ceněné dokumenty, vyžadující 100% jistotu doručení v daný čas, o víkendech a mimo pracovní dobu.
K dispozici jsou i doplňkové služby jako vyhledání a ověření příjemce, doručení do vlastních rukou, call back, POD, dobírka, zpětná zásilka….
Jak zjistit cenu? Kontaktujte nás níže a náš dispečink pro Vás ihned vypracuje kalkulaci. Můžete si také prohlédnout ceník a již brzy pro Vás spustíme i online kalkulačku.

Rychle a přehledně Vám vypočítáme cenu

Kontaktujte nás

Těšíme se na Vaše zásilky

Náš zkušený dispečink Vám ochotně poradí a ihned vypracuje kalkulaci.

Co o nás říkají naši zákazníci?

Využila jsem nedávno 2x služeb EPS kurýra. Jednou, když jsem potřebovala narychlo (takříkajíc „za 5 minut 12“) dostat na Magistrát nabídku na veřejnou zakázku a podruhé, když jsem potřebovala vyzvednout něco z e-shopu v pátek odpoledne těsně před „zavřením“. V obou případech maximální spokojenost!! Osobní přístup, přesné dodržení časů.. Prostě perfektní.

Jitka D., koučka a lektorka

Se společností EPS kurýr spolupracujeme již několik let a nemohu jinak, než chválit. Jsou milí, vstřícní, ochotní a především spolehliví. Zásilky vyzvedávají i doručují včas v jakoukoli denní dobu a ceny jsou velmi příznivé. Online objednávky fungují bezproblémově, jak na tuzemské zásilky, tak na zásilky do zahraničí. Naše společnost je s EPS velice spokojena, Děkujeme!

L. Krčmářová

Spolupracujeme se společností EPS pravidelně a jsme moc spokojení. Jelikož jsme dárková prodejna, potřebujeme doručovat zákazníkům zboží včas a hlavně v pořádku (mnohdy se jedná o křehké balíčky). Zakládáme se na detailech a mezi ně patří i rychlé dodání a příjemná komunikace s kurýry. EPS jsou pro nás spolehlivým partnerem a budeme jejich služeb využívat i nadále.

Katka Kudrmanová

Nevyužíváme kurýrní služby moc často, přesto je přístup k nám velice profesionální. Ocenuji nejen bezproblémové doručení zásilek, ale i konstuktivní a rychlé nabídnutí služeb, které nám ulehčili práci.

paní Kopecká

Chtěla bych touto cestou poděkovat společnosti EPS, jejíž služby využíváme velmi často již řadu let a mohu konstatovat, že jsou na profesionální úrovni.

paní Křišťálová

Dobrý deň. S EPS spolupracujem druhým rokom a po prvotných malých zádrheloch a jednom velkom, ktorý som riešil s pani Cornelio k spokojnosti nás oboch,nemám výhrady! EPS je môj druhý kurýr a zatiaľ nemám dôvod na tom niečo meniť! Míša je skvelá. Teším sa na ďaľšiu spoluprácu:-).

Marián Svorad

Se společností EPS jsme velmi spokojeni. Ač malá neziskovka, jsme si vědomi času, který také něco stojí a v propočtu se nám vyplatí využívat služeb společnosti EPS. Kurýři jsou spolehliví, jezdí včas a dojezdové časy jsou reálné. Když někomu zavolám, že během dvou hodin má zásilku u sebe, tak jí tam prostě má. Operátoři na lince jsou vstřícní, nic není problém.

Daniel Suchánek

S EPS jsme naprosto spokojeni. Lidé na dispečinku jsou k nezaplacení a všichni kurýři velice milí. Doporučujeme!

paní Havlínová

EPS Kurýr

Přístavní 5
170 00 Praha 7

© 2024 Všechna práva vyhrazena | Vytvořila #mdworks