Paletová přeprava | EPS kurýr | ČR, Slovensko, zahraničí

Paletová přeprava
Zavolejte nám: 222 181 111

 

222 181 111

Jsme partner pro váš byznys.

 

obchod@epskuryr.cz

Zboží a předměty na paletě? S námi ano. Po Praze, po republice i všude po světě. Pro vás pohodlně.

Přeprava zásilek a zboží na paletách nebo v kontejnerech.  Přeprava nebezpečného zboží – ADR. Zajištění zaoceánské přepravy kontejnery. O to se vám postaráme.

Váš náklad vyzvedneme tam, kde potřebujete a dopravíme, kam potřebujete.

Přepravujeme v rámci republiky i v mezinárodním měřítku.

Spolehněte se na nás při hledání řešení nadrozměrných přeprav

 • po celé České republice,
 • na Slovensko i
 • do celého světa.

Námořní cestou, letecky, po silnici.

Zajistíme vhodný způsob dopravy tak, abychom splnili vaše požadavky na rychlost a na cenu.
Konkrétní nabídku vám pošleme obratem.

Veškerá komunikace a organizace je na nás.

Služba funguje jednoduše:

 1. Řidič vybavený potřebnou technikou přijede na vaše místo nakládky.
 2. Pečlivě vše naloží.
 3. Potřebnou dokumentaci vyřešíme společně předem.
 4. Vše dopravíme až tam, kam potřebujete.
 5. Nic nemusíte sami navíc zajištovat.
 6. U ADR zásilek vyjímáme z přepravy skupinu 1 a 7.

Jak objednat?

 1. Napište na obchod@epskuryr.cz svůj požadavek.
 2. Do předmětu dejte heslo „Nadrozměr“.
 3. Popište hmotnost, rozměry, počet kusů případně další detaily o svém nákladu.
 4. Uveďte adresu nakládky a adresu vykládky.
 5. Uveďte své kontaktní údaje (ideálně i telefon: komunikace se tím zjednoduší a zrychlí)
 6. Jestli neradi píšete, volejte náš zkušený dispečink.

Přepravu palet a jiných neskladných nákladů svěřte do našich rukou.

Potřebujete-li obálku či balíček doručit bezpečně mimo ČR, běžte na naši stránku Balík do zahraničí. Je to řešení pro vás.

Jsme tu pro vás už přes 30 let.

Přeprava nadměrných zásilek: Když se ptáte, jak poslat velký balík

Velká, objemná, těžká: je jedno, jak moc rozměrná vaše zásilka je, my se postaráme o její přepravu na místo určení – v ČR, na Slovensku, kdekoliv ve světě. S přepravou nadrozměrných zásilek, ať už se jedná o zboží do kontejnerů, objemné balíky, palety s metráky materiálu, atypické náklady či nebezpečné zboží, máme bohaté zkušenosti. Náš řidič přijede s potřebnou technikou, zásilku naloží a pak ji přepravíme časově i finančně nejvýhodnějším způsobem dopravy – po silnici, letadlem, lodí. O nic se nemusíte starat, i dokumentaci vyřešíme společně předem. Váš požadavek nadrozměrné přepravy s adresou nakládky a vykládky, hmotností, rozměry a počtem kusů nákladu i kontaktními údaji včetně telefonu stačí poslat na objednavka@epskuryr.cz nebo volejte 222 181 111.

Doplňkové služby

Slevy z fakturace

Na základě objemu měsíční fakturace zákazníka poskytujeme slevy podle dohody. Kontaktujte prosím naše obchodní oddělení.

Pojištění

Přečtěte si naše Obchodní podmínky, zejména odstavec Odpovědnost zasilatele za škodu.

Avizujeme příjemce před doručením zásilky

a nebo

Voláme nebo posíláme SMS bezprostředně po doručení zásilky a sdělujeme jméno příjemce.

Možné je ošetřit zásilku oběma typy služby Call Back.

Zašleme Vám na Vámi zvolené e-maily přehlednou tabulku s údaji o jménu příjemci a času doručení zásilky. Zvolte si, zda chcete dostávat POD od každé zásilky (jednotlivé POD) nebo souhrnnou tabulku všech zásilek daného dne (hromadné POD).

Když potřebujete mít v ruce naskenovaný podpis příjemce Vaší zásilky

nebo

váš vlastní předávací protokol potvrzený od příjemce,  řekněte nám o tom při objednávce zásilky.  Dokumenty Vám naskenujeme a pošleme na e-mail.

Co o nás říkají naši zákazníci?

Využila jsem nedávno 2x služeb EPS kurýra. Jednou, když jsem potřebovala narychlo (takříkajíc „za 5 minut 12“) dostat na Magistrát nabídku na veřejnou zakázku a podruhé, když jsem potřebovala vyzvednout něco z e-shopu v pátek odpoledne těsně před „zavřením“. V obou případech maximální spokojenost!! Osobní přístup, přesné dodržení časů.. Prostě perfektní.

Jitka D., koučka a lektorka

Se společností EPS kurýr spolupracujeme již několik let a nemohu jinak, než chválit. Jsou milí, vstřícní, ochotní a především spolehliví. Zásilky vyzvedávají i doručují včas v jakoukoli denní dobu a ceny jsou velmi příznivé. Online objednávky fungují bezproblémově, jak na tuzemské zásilky, tak na zásilky do zahraničí. Naše společnost je s EPS velice spokojena, Děkujeme!

L. Krčmářová

Spolupracujeme se společností EPS pravidelně a jsme moc spokojení. Jelikož jsme dárková prodejna, potřebujeme doručovat zákazníkům zboží včas a hlavně v pořádku (mnohdy se jedná o křehké balíčky). Zakládáme se na detailech a mezi ně patří i rychlé dodání a příjemná komunikace s kurýry. EPS jsou pro nás spolehlivým partnerem a budeme jejich služeb využívat i nadále.

Katka Kudrmanová

Nevyužíváme kurýrní služby moc často, přesto je přístup k nám velice profesionální. Ocenuji nejen bezproblémové doručení zásilek, ale i konstuktivní a rychlé nabídnutí služeb, které nám ulehčili práci.

paní Kopecká

Chtěla bych touto cestou poděkovat společnosti EPS, jejíž služby využíváme velmi často již řadu let a mohu konstatovat, že jsou na profesionální úrovni.

paní Křišťálová

Dobrý deň. S EPS spolupracujem druhým rokom a po prvotných malých zádrheloch a jednom velkom, ktorý som riešil s pani Cornelio k spokojnosti nás oboch,nemám výhrady! EPS je môj druhý kurýr a zatiaľ nemám dôvod na tom niečo meniť! Míša je skvelá. Teším sa na ďaľšiu spoluprácu:-).

Marián Svorad

Se společností EPS jsme velmi spokojeni. Ač malá neziskovka, jsme si vědomi času, který také něco stojí a v propočtu se nám vyplatí využívat služeb společnosti EPS. Kurýři jsou spolehliví, jezdí včas a dojezdové časy jsou reálné. Když někomu zavolám, že během dvou hodin má zásilku u sebe, tak jí tam prostě má. Operátoři na lince jsou vstřícní, nic není problém.

Daniel Suchánek

S EPS jsme naprosto spokojeni. Lidé na dispečinku jsou k nezaplacení a všichni kurýři velice milí. Doporučujeme!

paní Havlínová

EPS Kurýr

Přístavní 5
170 00 Praha 7

© 2024 Všechna práva vyhrazena | Vytvořila #mdworks