Dodávkový kurýr | EPS kurýr | Přeprava palet a těžkých věcí

Dodávkový kurýr
Zavolejte nám: 222 181 111

 

222 181 111

Umíme i to těžké.

 

objednavka@epskuryr.cz

Dodávkový kurýr. Přeprava palet a těžkých věcí.

Přepravujeme vše, co potřebujete. Od jednoduché nakládky až po soubor palet.
Jak po Praze tak i po České republice, na Slovensko a do zahraničí. Spediční služby.

Ceník přepravy dodávkou po Praze

Do jaké zóny spadá konkrétní doručení si snadno sami zjistíte v naší Kalkulačce. Případně si můžete o cenu zavolat na dispečink.
Ceník je platný pro přepravy dodávkou s nosností do 1000 kg. V případě větších objemů nebo rozměrů vám sdělíme cenu přímo na míru.

Ceník přepravy dodávkou po České republice v režimu Direct.

Přistavení

Kč / km tam i zpět

280

19

Ceník je platný pro přepravy dodávkou s nosností do 1000 kg. Režim Direct znamená, že přeprava proběhne ihned po nakládce, řidič jede hned zboží doručit a vykládat.
V případě větších objemů nebo rozměrů vám sdělíme cenu přímo na míru.
Pro přepravu palet a velkých objemů, které nevyžadují režim Direct, naleznete řešení na stránce Paletová přeprava případně na Kurýr po celé ČR.

Ceny jsou uvedeny bez DPH. Rozhodující jsou též rozměry, balení a charakter zásilky. Dispečink vždy bere v úvahu všechny aspekty konkrétního případu a najde odpovídající řešení.

JAK SLUŽBU DODÁVKOVÝ KURÝR OBJEDNAT?

Službu Dodávkový kurýr můžete objednat telefonicky, nebo emailem na našem dispečinku, vše najdete v Kontakty.

CHTĚLI BYSTE SLUŽBU DODÁVKOVÝ KURÝR OBJEDNAT JAKO PRAVIDELNOU?

I toto je možné. Napište svůj požadavek na obchod@epskuryr.cz.
Spojíme se s vámi a vymyslíme pro vás řešení přesně podle vašich potřeb.

Co o nás říkají naši zákazníci?

Využila jsem nedávno 2x služeb EPS kurýra. Jednou, když jsem potřebovala narychlo (takříkajíc „za 5 minut 12“) dostat na Magistrát nabídku na veřejnou zakázku a podruhé, když jsem potřebovala vyzvednout něco z e-shopu v pátek odpoledne těsně před „zavřením“. V obou případech maximální spokojenost!! Osobní přístup, přesné dodržení časů.. Prostě perfektní.

Jitka D., koučka a lektorka

Se společností EPS kurýr spolupracujeme již několik let a nemohu jinak, než chválit. Jsou milí, vstřícní, ochotní a především spolehliví. Zásilky vyzvedávají i doručují včas v jakoukoli denní dobu a ceny jsou velmi příznivé. Online objednávky fungují bezproblémově, jak na tuzemské zásilky, tak na zásilky do zahraničí. Naše společnost je s EPS velice spokojena, Děkujeme!

L. Krčmářová

Spolupracujeme se společností EPS pravidelně a jsme moc spokojení. Jelikož jsme dárková prodejna, potřebujeme doručovat zákazníkům zboží včas a hlavně v pořádku (mnohdy se jedná o křehké balíčky). Zakládáme se na detailech a mezi ně patří i rychlé dodání a příjemná komunikace s kurýry. EPS jsou pro nás spolehlivým partnerem a budeme jejich služeb využívat i nadále.

Katka Kudrmanová

Nevyužíváme kurýrní služby moc často, přesto je přístup k nám velice profesionální. Ocenuji nejen bezproblémové doručení zásilek, ale i konstuktivní a rychlé nabídnutí služeb, které nám ulehčili práci.

paní Kopecká

Chtěla bych touto cestou poděkovat společnosti EPS, jejíž služby využíváme velmi často již řadu let a mohu konstatovat, že jsou na profesionální úrovni.

paní Křišťálová

Dobrý deň. S EPS spolupracujem druhým rokom a po prvotných malých zádrheloch a jednom velkom, ktorý som riešil s pani Cornelio k spokojnosti nás oboch,nemám výhrady! EPS je môj druhý kurýr a zatiaľ nemám dôvod na tom niečo meniť! Míša je skvelá. Teším sa na ďaľšiu spoluprácu:-).

Marián Svorad

Se společností EPS jsme velmi spokojeni. Ač malá neziskovka, jsme si vědomi času, který také něco stojí a v propočtu se nám vyplatí využívat služeb společnosti EPS. Kurýři jsou spolehliví, jezdí včas a dojezdové časy jsou reálné. Když někomu zavolám, že během dvou hodin má zásilku u sebe, tak jí tam prostě má. Operátoři na lince jsou vstřícní, nic není problém.

Daniel Suchánek

S EPS jsme naprosto spokojeni. Lidé na dispečinku jsou k nezaplacení a všichni kurýři velice milí. Doporučujeme!

paní Havlínová

EPS Kurýr

Přístavní 5
170 00 Praha 7

© 2024 Všechna práva vyhrazena | Vytvořila #mdworks