Věrnostní program

28
let zkušeností

2 008 346
doručených zásilek

2 180
spokojených zákazníků

Jsme rádi, že jste našimi stálými zákazníky ! Jsme rádi, že objednáváte své zásilky naším on-line systémem. Chceme Vám za to poděkovat a odměnit se Vám. Prohlédněte si naše bonusy, které Vám za Vaši spolupráci nabízíme.

Zobrazit bonusy

Rádi si vyslechneme vaše připomínky. Máte-li jakýkoliv podnět , napište nám na adresu obchod@epskuryr.cz. Děkujeme Vám!

 

Ohodnocení za on-line objednávky služeb EPS

Zásilka po Praze 1 bod
Zásilka po ČR (druhý den) 2 body
Zásilka na Slovensko 2 body
Zásilka po ČR (přímý kurýr) 3 body
Zásilka po světě 4 body

Do věrnostního programu se započítávají pouze zásilky z nabídky EPS objednané on-line.

Dárkek je poukázka v nominální hodnotě, kterou zákazník promění za zboží/služby ve všech provozovnách dané společnosti nebo služby EPS zdarma.

Chci se účastnit a získávat bonusy

Postup pro získání odměny v rámci věrnostního programu

  • Zákazník si na základě výše stavu svého bodového konta objedná vybraný dárek.
  • Dárek doručíme na kontaktní údaje uvedené v objednávce do 20 dnů od jejího obdržení.
  • Stav svého konta si zákazník může průběžně ověřovat v on-line systému EPS.
  • Za doručení dárku se považuje i první neúspěšný pokus o doručení. Pokud se nepodaří dárek doručit na první pokus, doručíme dárek v náhradním termínu po dohodě se zákazníkem.
  • Zákazník nemá žádný právní nárok na získání dárků.
  • EPS neručí za případné škody, újmy na zdraví či na majetku, které mohou vzniknout při čerpání zboží či služeb z vybraného dárku.

Co o nás říkají naši zákazníci?

Dobrý den,
musím pochválit Vaše služby. V pátek jsem byl u notáře na Smíchově, potřeboval jsem ověřit podpis. Napadla mně “geniální” myšlenka, poslat to rovnou Vaším kurýrem od notáře na určené místo. Notáři na Štefánikově 26 velmi ochotně nabídli obálku a předali kurýrovi. Skvělé služby, maximální efektivita.

Tomáš Dudka

Se spol. EPS spolupracujeme už 9 let od doby, kdy jsme ve Skupině ČEZ centralizovali regionální podatelny a náš “renomovaný” dodavatel poté začal při přepravě interních zásilek selhávat tak zásadním způsobem, že jsme byli nuceni hledat okamžitou náhradu. Ve spolupráci s paní Cornelio se situace brzy stabilizovala a díky vstřícnosti, individuálnímu přístupu dodnes nemáme důvod přemýšlet o změně.

Karel Mach

Se společností EPS kurýr spolupracujeme již několik let a nemohu jinak, než chválit. Jsou milí, vstřícní, ochotní a především spolehliví. Zásilky vyzvedávají i doručují včas v jakoukoli denní dobu a ceny jsou velmi příznivé. Online objednávky fungují bezproblémově, jak na tuzemské zásilky, tak na zásilky do zahraničí. Naše společnost je s EPS velice spokojena, Děkujeme!

L. Krčmářová

Spolupracujeme se společností EPS pravidelně a jsme moc spokojení. Jelikož jsme dárková prodejna, potřebujeme doručovat zákazníkům zboží včas a hlavně v pořádku (mnohdy se jedná o křehké balíčky). Zakládáme se na detailech a mezi ně patří i rychlé dodání a příjemná komunikace s kurýry. EPS jsou pro nás spolehlivým partnerem a budeme jejich služeb využívat i nadále.

Katka Kudrmanová

Nevyužíváme kurýrní služby moc často, přesto je přístup k nám velice profesionální. Ocenuji nejen bezproblémové doručení zásilek, ale i konstuktivní a rychlé nabídnutí služeb, které nám ulehčili práci.

paní Kopecká

Chtěla bych touto cestou poděkovat společnosti EPS, jejíž služby využíváme velmi často již řadu let a mohu konstatovat, že jsou na profesionální úrovni.

paní Křišťálová

Dobrý deň. S EPS spolupracujem druhým rokom a po prvotných malých zádrheloch a jednom velkom, ktorý som riešil s pani Cornelio k spokojnosti nás oboch,nemám výhrady! EPS je môj druhý kurýr a zatiaľ nemám dôvod na tom niečo meniť! Míša je skvelá. Teším sa na ďaľšiu spoluprácu:-).

Marián Svorad

Se společností EPS jsme velmi spokojeni. Ač malá neziskovka, jsme si vědomi času, který také něco stojí a v propočtu se nám vyplatí využívat služeb společnosti EPS. Kurýři jsou spolehliví, jezdí včas a dojezdové časy jsou reálné. Když někomu zavolám, že během dvou hodin má zásilku u sebe, tak jí tam prostě má. Operátoři na lince jsou vstřícní, nic není problém.

Daniel Suchánek

S EPS jsme naprosto spokojeni. Lidé na dispečinku jsou k nezaplacení a všichni kurýři velice milí. Doporučujeme!

paní Havlínová

EPS Kurýr

Přístavní 5
170 00 Praha 7

© 2017 Všechna práva vyhrazena | Vytvořila #mdworks