EPS kurýr-asistent

27
let zkušeností

2 008 346
doručených zásilek

2 180
spokojených zákazníků

VYZVEDNEME - DORUČÍME

PROČ EPS KURÝR-ASISTENT?

Přes 25 let zkušeností a znalost trhu nám umožňují poskytovat doručovací služby v kvalitě, která vyhovuje potřebám našich zákazníků. Přinášíme tak užitek svým klientům. Šetříme jejich čas a energii, dokážeme jim pomoci řešit jejich promlémy a úkoly.

Služba EPS kurýr-asistent se stává  čím dál více populární.

JAK EPS KURÝR-ASISTENT FUNGUJE?

Potřebujete něco vyzvednout a někam doručit? Potřebujete něco koupit a dovézt?   Zavolejte nám. Zkušený dispečink Vám poradí, vyřídí objednávku, zeptá se vás na veškeré potřebné informace, sdělí veškeré informace včetně ceny a časů doručení. Konkrétní cenu vám sdělíme při dokončení vaší zakázky, bude záležet na času, který s realizací strávíme, avšak předem budete vědět, jaké jsou cenové podmínky.

O všechno se postaráme.

VYZVEDNEME, DORUČÍME.

JAK OBJEDNAT KURÝR-ASISTENTA?

Zavolejte nám: 222 181 101, 777 221 839

NEJČASTĚJI VYZVEDÁVÁME A DORUČUJEME:

Dokumenty od notáře či advokáta

Obleky či šaty z čistírny

Léky

Květiny

Smlouvy k podpisu a zpět

Podklady, projektové dokumentace

Dárky

Zboží z obchodů či e-shopů

Obědy či večeře

MÁTE PRO NÁS DALŠÍ ÚKOL? ZAVOLEJTE NÁM!

 

Co o nás říkají naši zákazníci?

Dobrý den,
musím pochválit Vaše služby. V pátek jsem byl u notáře na Smíchově, potřeboval jsem ověřit podpis. Napadla mně “geniální” myšlenka, poslat to rovnou Vaším kurýrem od notáře na určené místo. Notáři na Štefánikově 26 velmi ochotně nabídli obálku a předali kurýrovi. Skvělé služby, maximální efektivita.

Tomáš Dudka

Se spol. EPS spolupracujeme už 9 let od doby, kdy jsme ve Skupině ČEZ centralizovali regionální podatelny a náš “renomovaný” dodavatel poté začal při přepravě interních zásilek selhávat tak zásadním způsobem, že jsme byli nuceni hledat okamžitou náhradu. Ve spolupráci s paní Cornelio se situace brzy stabilizovala a díky vstřícnosti, individuálnímu přístupu dodnes nemáme důvod přemýšlet o změně.

 

Karel Mach

Se společností EPS kurýr spolupracujeme již několik let a nemohu jinak, než chválit. Jsou milí, vstřícní, ochotní a především spolehliví. Zásilky vyzvedávají i doručují včas v jakoukoli denní dobu a ceny jsou velmi příznivé. Online objednávky fungují bezproblémově, jak na tuzemské zásilky, tak na zásilky do zahraničí. Naše společnost je s EPS velice spokojena, Děkujeme!

 

L. Krčmářová

Spolupracujeme se společností EPS pravidelně a jsme moc spokojení. Jelikož jsme dárková prodejna, potřebujeme doručovat zákazníkům zboží včas a hlavně v pořádku (mnohdy se jedná o křehké balíčky). Zakládáme se na detailech a mezi ně patří i rychlé dodání a příjemná komunikace s kurýry. EPS jsou pro nás spolehlivým partnerem a budeme jejich služeb využívat i nadále.

 

Katka Kudrmanová

Nevyužíváme kurýrní služby moc často, přesto je přístup k nám velice profesionální. Ocenuji nejen bezproblémové doručení zásilek, ale i konstuktivní a rychlé nabídnutí služeb, které nám ulehčili práci.

 

paní Kopecká

Chtěla bych touto cestou poděkovat společnosti EPS, jejíž služby využíváme velmi často již řadu let a mohu konstatovat, že jsou na profesionální úrovni.

 

paní Křišťálová

 

 

Dobrý deň. S EPS spolupracujem druhým rokom a po prvotných malých zádrheloch a jednom velkom, ktorý som riešil s pani Cornelio k spokojnosti nás oboch,nemám výhrady! EPS je môj druhý kurýr a zatiaľ nemám dôvod na tom niečo meniť! Míša je skvelá. Teším sa na ďaľšiu spoluprácu:-).

 

Marián Svorad

Se společností EPS jsme velmi spokojeni. Ač malá neziskovka, jsme si vědomi času, který také něco stojí a v propočtu se nám vyplatí využívat služeb společnosti EPS. Kurýři jsou spolehliví, jezdí včas a dojezdové časy jsou reálné. Když někomu zavolám, že během dvou hodin má zásilku u sebe, tak jí tam prostě má. Operátoři na lince jsou vstřícní, nic není problém.

 

Daniel Suchánek

S EPS jsme naprosto spokojeni. Lidé na dispečinku jsou k nezaplacení a všichni kurýři velice milí. Doporučujeme!

 

paní Havlínová

EPS Kurýr

Přístavní 5
170 00 Praha 7

© 2017 Všechna práva vyhrazena | Vytvořila #mdworks