Německo patří k nejčastějším destinacím, do kterých posíláme zásilky. Balík nebo psaní k našim západním sousedům odeslal už velký počet Čechů, mnozí z nich ovšem netuší, jak to udělat co nejlépe a nejlevněji. Jděte na to chytře: využitím naší kurýrní společnosti EPS si zajistíte nejkvalitnější služby a dodržováním následujících tipů za poslání balíku do Německa výrazně ušetříte.

Zároveň nepřijdete o rychlost a jistotu dodání a pohodlí pro sebe i pro příjemce.

Nejprve se zamyslete nad tím, co očekáváte od poslání vašeho balíku do Německa. Jak hodně spěcháte na jeho doručení?  Jak hodně je pro vás obsah zásilky důležitý? A v neposlední řadě, jak pohodlnou službu pro sebe i pro příjemce hledáte? Pokud zjistíte, že si vy, obsah zásilky i příjemce zasloužíte pohodlí, bezpečí a spolehlivost doručení, jste u nás správně. Kalkulačka, kterou pro vás máme, vám uvede ceny obecně. Pokud potřebujete speciální přístup, včasné doručení a doručení druhý den, volejte nám na dispečink.

Při určování ceny doručení balíku do Německa hraje roli hmotnost, a proto věnujte pozornost následujícím řádkům.

Rady pro nejlevnější poslání balíku do Německa

Počítá se každý gram i centimetr – kromě standardní váhy určuje cenu také volumetrická hmotnost, která se počítá vynásobením šířky, výšky a délky zásilky a vydělením 5 000. Proto se zamyslete nad účelným zabalením své zásilky. Použijte co nejpříhodnější obalový materiál, aby na obsah padnul jako ulitý.

Neplaťte za přepravu vzduchu a při balení si dejte pozor na volné mezery a prázdné kapsy.

Balík do Německa umíme doručit opravdu rychle. Při objednání zásilky do 12.00 h ji doručíme už druhý pracovní den i do 09.00 h. Zeptejte se nás na to na dispečinku! Budete mile překvapeni.

Dobrá rada na závěr? Nevíte si rady, jak balík přesně zabalit nebo se prostě jenom chcete poradit, jak zásilku do Německa poslat co nejlépe, kontaktujte náš dispečink. Volejte na telefonní číslo 222 18 1111 nebo pište na e-mail objednavka@epskuryr.cz.