Platba kartou i v hotovosti. Vyberte si, co Vám vyhovuje!

EPS kurýr, to je historie a současnost v jednom

Kdysi jsem v nějakém dokumentu uvedla, že u zrodu této firmy stála láska. A je to pravda. Láska a zapálení pro věc u nás ve firmě přetrvává dodnes a je tím hnacím motorem, který udržuje EPSkurýra stále na koni. Lidé, kteří EPSku tvoří, mají svou práci rádi. Ano, právě ta špetka zvláštního adrenalinu, která vzniká tím, že neustále doháníme čas pro své klienty, tak ta je to něco, co lidi v EPS spojuje.

Jenže zapálení pro věc často nemusí stačit! Když jsme začínali, veškerá technologie byly tužka, papír a kalkulačka, vysílačky a mapy. To byly naše pracovní prostředky. Netrvalo to moc dlouho a pořídili jsme si první program na míru. A počítače. Po čase jsme nahradili vysílačky zcela jiným způsobem komunikace s kurýry.

Platba kartou kurýrovi

Zvýšení kvality a pohodlí zákazníka nyní dále vylepšujeme a odpovědí je mobilní platební terminál. Ano, (zatím) poslední novinka u nás se týká pohodlí při placení. Znamená to, že „bereme karty“. Tedy pozor,  my je nebereme, my je jen akceptujeme k zaplacení naší služby! Ten, kdo u nás má otevřenou fakturaci, ten to zřejmě neocení.

Avšak ti ostatní z vás máte nyní možnost si vybrat, zda zaplatit hotově a nebo kartou.

Kartou jsme zvyklí platit vlastně téměř všude a jakékoliv částky. A nyní můžete platit kartou i za zásilky u EPSkurýra. Chci, aby se klientům u nás líbilo a brali nás za svého pomocníka, svého kurýra.

S díky, že jste s námi. Barbora Cornelio