Kurýr po Praze | Expresní doručení do 120 min | EPS kurýr

Kurýr po Praze
Zavolejte nám: 222 181 111

 

222 181 111

 

objednavka@epskuryr.cz

Kurýrní služby po Praze. Rychlé doručování.

Obálky a balíčky doručujeme v režimu

  • Běžném
  • Urgentním
  • Ekonomickém

Doručení do 120 minut od objednání – platí pro Prahu a Malou zásilku.
Průměrně do 120 minut doručíme 82% zásilek. Zásilky na Auto, na Dodávku nebo Pick-up vyžadují delší dobu doručení.
Zásilky do/z Okolí Prahy tomuto času nepodléhají.
V případě, že potřebujete čas garantovaný, zvolte si, prosím, naše Urgentní doručení.

  • Zóna 1:    doručení do 55 minut od objednání
  • Zóna 1+: doručení do 65 minut od objednání
  • Zóna 2:   doručení do 70 – 80 minut od objednání
  • Zóna 3:   doručení do 80 – 90 minut od objednání
  • Zóna „speciál“: doručení do 30 – 60 minut od objednání
  • V okolí Prahy doručení podle momentální situace po domluvě s  klientem

Tento čas doručení vám garantujeme.
Pokud se nám jej nepodaří dodržet, cenu zásilky vám nebudeme účtovat. Blíže si o tom můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Vyzvednutí jeden den a doručení  druhý pracovní den, to vše po Praze, možno i vyzvednout v ranních hodinách a doručit během dne či vyzvednout odpoledne a doručit během dopoledne druhého dne. Podmínkou je však 3-5  zásilek najednou (podle místa vyzvedávání).

Kategorie zásilek

Označení Jak jí říkáme Jak jí poznáte A co váha
Malá zásilka Do batohu Vejde se do batohu, ale zároveň se jí nic nestane, pokud by s ní kurýr náhodou upadl. do 5 kg
Auto 1 Pár balíčků Kurýr ji pobere najednou, nemusí se vracet pro další kusy. do 20 kg
Auto 2 Větší náklad Nezaplní celé auto, i když už je to větší náklad, více kusů. do 50 kg
Auto 3 Plné auto Zaplní celé auto, kurýr musí přijet prázdný. do 150 kg
Dodávka Dodávka Je to velké, je toho hodně, není jisté, zda se to vejde do auta. do 900 kg

 

Z Ďáblic na Zbraslav, ze Zličína do Počernic a nebo klidně jen z Václaváku na Malou Stranu: služba „Kurýr po Praze“ představuje doručení obálky, balíčku či neskladný soubor zásilek na území našeho hlavního města, které může být ďábelsky rychlé a také božsky spolehlivé. Stačí-li vám dodání do 2 hodin od objednání, zvolte běžné doručení. Potřebujete-li jistotu dodacího času, vsaďte na urgentní režim. Doručovací čas od objednání závisí na zvolené zóně a pohybuje se od 55 do 90 minut (cenu zásilky neúčtujeme v případě, že nedodržíme časový limit). Nespěcháte-li tolik na čas doručení, bude pro vás ideální ekonomický režim – zásilku předáte kurýrovi a my ji doručíme druhý pracovní den. Vždy počítejte se spolehlivým doručením balíku nebo psaní na zadanou adresu v Praze bez jejího poškození. A za rozumnou cenu.

Doplňkové služby

Slevy z fakturace

Na základě objemu měsíční fakturace zákazníka poskytujeme slevy podle dohody. Kontaktujte prosím naše obchodní oddělení.

Pojištění

Přečtěte si naše Obchodní podmínky, zejména odstavec Odpovědnost zasilatele za škodu.

Avizujeme příjemce před doručením zásilky

a nebo

Voláme nebo posíláme SMS bezprostředně po doručení zásilky a sdělujeme jméno příjemce.

Možné je ošetřit zásilku oběma typy služby Call Back.

Zašleme Vám na Vámi zvolené e-maily přehlednou tabulku s údaji o jménu příjemci a času doručení zásilky. Zvolte si, zda chcete dostávat POD od každé zásilky (jednotlivé POD) nebo souhrnnou tabulku všech zásilek daného dne (hromadné POD).

Vaši zásilku doručíme výhradně konkrétnímu příjemci. Pro použití této služby je vhodné ověřit si přítomnost dané osoby v místě doručení tak, aby k předání mohlo bez komplikací dojít. Nemožnost doručení vyřizujeme telefonicky se zákazníkem podle dané situace.

V případě, že potřebujete zásilku doručit v přesně daný čas a nikdy jindy. Patří mezi služby Garantované.

Když potřebujete mít v ruce naskenovaný podpis příjemce Vaší zásilky

nebo

váš vlastní předávací protokol potvrzený od příjemce,  řekněte nám o tom při objednávce zásilky.  Dokumenty Vám naskenujeme a pošleme na e-mail.

Adresná distribuce  hromadných zásilek. Doručujeme zejména nestandardní druhy zásilek – rozbitné, podléhající zkáze, křehké apod. Kompletní servis zahrnující balení, skládání, polepování, štítkování a jiné. Bližší informace zde.

Zásilky na víkend, svátek, v noci.

Zásilku k vyzvednutí/doručení po 19.hodině nebo zásilku na víkend či svátek je třeba objednat pouze v pracovní dny do 19 hodin. Zásilka bude naúčtována s příplatkem Noční kurýr.

Zásilky doručujeme též na dobírku. Kurýr při předávání zásilky vyinkasuje příslušnou hotovost podle dokladů k zásilce přiložených.

Pro konkrétní informace nám prosím napište e-mailem své potřeby nebo nás zkontaktujte telefonicky.

Pravidelné vyzvedávání a doručování zásilek v dohodnutém čase bez nutnosti opakovaného objednávání.

Teplotu v autě při přepravě vaší zásilky budeme monitorovat a pošleme Vám záznam ze snímače. Vhodné pro doručování zdravotnického materiálu.

Co o nás říkají naši zákazníci?

Využila jsem nedávno 2x služeb EPS kurýra. Jednou, když jsem potřebovala narychlo (takříkajíc „za 5 minut 12“) dostat na Magistrát nabídku na veřejnou zakázku a podruhé, když jsem potřebovala vyzvednout něco z e-shopu v pátek odpoledne těsně před „zavřením“.

V obou případech maximální spokojenost!! Osobní přístup, přesné dodržení časů.. Prostě perfektní.

Jitka D., koučka a lektorka

Se společností EPS kurýr spolupracujeme již několik let a nemohu jinak, než chválit. Jsou milí, vstřícní, ochotní a především spolehliví. Zásilky vyzvedávají i doručují včas v jakoukoli denní dobu a ceny jsou velmi příznivé. Online objednávky fungují bezproblémově, jak na tuzemské zásilky, tak na zásilky do zahraničí. Naše společnost je s EPS velice spokojena, Děkujeme!

L. Krčmářová

Spolupracujeme se společností EPS pravidelně a jsme moc spokojení. Jelikož jsme dárková prodejna, potřebujeme doručovat zákazníkům zboží včas a hlavně v pořádku (mnohdy se jedná o křehké balíčky). Zakládáme se na detailech a mezi ně patří i rychlé dodání a příjemná komunikace s kurýry. EPS jsou pro nás spolehlivým partnerem a budeme jejich služeb využívat i nadále.

Katka Kudrmanová

Nevyužíváme kurýrní služby moc často, přesto je přístup k nám velice profesionální. Ocenuji nejen bezproblémové doručení zásilek, ale i konstuktivní a rychlé nabídnutí služeb, které nám ulehčili práci.

paní Kopecká

Chtěla bych touto cestou poděkovat společnosti EPS, jejíž služby využíváme velmi často již řadu let a mohu konstatovat, že jsou na profesionální úrovni.

paní Křišťálová

Dobrý deň. S EPS spolupracujem druhým rokom a po prvotných malých zádrheloch a jednom velkom, ktorý som riešil s pani Cornelio k spokojnosti nás oboch,nemám výhrady! EPS je môj druhý kurýr a zatiaľ nemám dôvod na tom niečo meniť! Míša je skvelá. Teším sa na ďaľšiu spoluprácu:-).

Marián Svorad

Se společností EPS jsme velmi spokojeni. Ač malá neziskovka, jsme si vědomi času, který také něco stojí a v propočtu se nám vyplatí využívat služeb společnosti EPS. Kurýři jsou spolehliví, jezdí včas a dojezdové časy jsou reálné. Když někomu zavolám, že během dvou hodin má zásilku u sebe, tak jí tam prostě má. Operátoři na lince jsou vstřícní, nic není problém.

Daniel Suchánek

S EPS jsme naprosto spokojeni. Lidé na dispečinku jsou k nezaplacení a všichni kurýři velice milí. Doporučujeme!

paní Havlínová

EPS Kurýr

Přístavní 5
170 00 Praha 7

© 2017 Všechna práva vyhrazena | Vytvořila #mdworks