Dodávkový kurýr

Dodávkový kurýr je jedna z našich původních služeb. Kurýra s dodávkou máme k dispozici pro všechny naše klienty. Od jednoduché nakládky až po soubor palet. Jde o službu s velkou přidanou hodnotou. Není vyjímkou, že k nakládce přistavujeme auta se sklopným hydraulickým čelem. Pokud zákazník potřebuje, je možné poslat i posilu s řidičem. Přečtěte si dále, co všechno služba obsáhne.

Co je to vlastně Dodávkový kurýr ?

Dodávkový kurýr je kurýr s dodávkou, kterého potřebujete ve stejných případech, jako kdybyste pomysleli na nákladního taxíka, s možností přepravy velkého objemu zboží nebo nesouměrného souboru předmětů a také třeba 14 palet plně naložených materiálem či zbožím. S tím rozdílem, že Dodávkový kurýr EPS je tedy takové nákladní taxi poskytnuté vaším prověřeným dodavatelem kurýrních služeb, o kterém víte, že se na něj můžete spolehnout.

Kdo může službu Dodávkový kurýr využít ?

Služba Dodávkový kurýr je k dispozici jak našim registrovaným klientům, kteří u nás mají otevřený účet a platí na fakturu, a také nahodilým firmám nebo jednotlivcům a soukromým osobám. Jednotlivci a soukromé osoby zaplatí naši službu bud předem bankovním převodem, nebo kartou či hotově.

Jaké služby Dodávkový kurýr poskytuje?

Dodávkový kurýr přepravuje objemné zásilky a zásilky na paletách jak po Praze tak i po České republice a na Slovensko.

Jak službu Dodávkový kurýr objednat?

Službu Dodávkový kurýr můžete objednat telefonicky, nebo emailem na našem dispečinku, vše najdete v Kontakty. V současné době není možné jej objednat on-line a sbírat za něj body do Věrnostního programu, ale na tomto rozšíření se již pracuje.

Chtěli byste službu Dodávkový kurýr objednat jako pravidelnou?

I toto je možné. Napište svůj požadavek na obchod@epskuryr.cz.

Spojíme se s vámi a vymyslíme pro vás řešení přesně podle vašich potřeb.