O nás

25
let zkušeností

1 895 200
doručených zásilek

 1 900
spokojených zákazníků

O společnosti

Jsme EPS kurýr – společnost dodávající kurýrní služby. Jsme ryze česká společnost bez zahraničního kapitálu, která vznikla 2. dubna roku 1992 za účelem poskytovat pražským firmám tehdy poměrně neobvyklé služby rychlého kurýra. Od svého vzniku poskytujeme plnou škálu doručení.

Znamená to, že k našim basic službám , čímž je rychlé a bezpečné doručování po Praze , děláme také doručování po republice , na Slovensko a do celého světa. Doručení  Přímým kurýrem plně odpovídá charakteristice kurýrního doručení, neboť je to opět vyzvednutí zásilky u odesílatele a její přímé doručení adresátovi, avšak po celé ČR. Pokud zákazník nespěchá takto zásadně a nemá nároky na přesný čas doručení , nabízíme doručení po republice druhý den .

V zásadě tedy doručujeme doručujeme a doručujeme, všude , kam lze a tak rychle, jak klient potřebuje.

Naše společnost je vedena jednatelkou Barborou Cornelio a má stálé kurýry, které pečlivě vybírá . Má také stálý dispečink a zákaznické oddělení. Se všemi těmito složkami se vedení EPS kurýr snaží o kvalitní služby.

Věřím, že se nám to daří .

S úctou Barbora Cornelio, jednatelka.

 

Čím se odlišujeme?

Snažíme se především být profesionální, šetřit čas klientů, vážit si jejich důvěry, kterou nám dávají tím,že nám svěřují své zásilky. Náš dispečink má stálý počet pracovníků , který kopíruje špičky v pracovním dni tak, aby zákazník dostal svůj servis bez čekání. To je naše maximální snaha.

  • Ti, kteří dají přednost on-line kontaktu, mohou používat náš  on-line servis.
  • Ve večerních hodínách máme stejnou kvalitu doručení, jako přes den.
  • Když je zásilka malých rozměrů a přesto pro ni pošleme kurýra s autem, účtujeme cenu za doručení malé zásilky. Ze zkušenosti víme, že ne všechny konkurenční společnosti toto pravidlo vždy ctí.
  • Monitorujeme práci našich kurýrů telefonáty zákaznického oddělení , abychom získávali zpětnou vazbu.Chceme tím podchytit případné chyby a nedostatky a pracovat tak na jejich odstranění.
  • Budujeme si se zákazníkem vztah důvěry.
  • Dáváme šanci seniorům k uplatnění se. Nabízíme jim místa pěšího kurýra či kurýra v osobním autě. Senioři s námi rádi pracují, jsou u nás oceňováni pro svou poctivost, pečlivost a loajalitu. Děkujeme jim tímto.

Co o nás říkají naši zákazníci?

Dobrý den,
musím pochválit Vaše služby. V pátek jsem byl u notáře na Smíchově, potřeboval jsem ověřit podpis. Napadla mně „geniální“ myšlenka, poslat to rovnou Vaším kurýrem od notáře na určené místo. Notáři na Štefánikově 26 velmi ochotně nabídli obálku a předali kurýrovi. Skvělé služby, maximální efektivita.

Tomáš Dudka

Se spol. EPS spolupracujeme už 9 let od doby, kdy jsme ve Skupině ČEZ centralizovali regionální podatelny a náš „renomovaný“ dodavatel poté začal při přepravě interních zásilek selhávat tak zásadním způsobem, že jsme byli nuceni hledat okamžitou náhradu. Ve spolupráci s paní Cornelio se situace brzy stabilizovala a díky vstřícnosti, individuálnímu přístupu dodnes nemáme důvod přemýšlet o změně.

 

Karel Mach

Se společností EPS kurýr spolupracujeme již několik let a nemohu jinak, než chválit. Jsou milí, vstřícní, ochotní a především spolehliví. Zásilky vyzvedávají i doručují včas v jakoukoli denní dobu a ceny jsou velmi příznivé. Online objednávky fungují bezproblémově, jak na tuzemské zásilky, tak na zásilky do zahraničí. Naše společnost je s EPS velice spokojena, Děkujeme!

 

L. Krčmářová

Spolupracujeme se společností EPS pravidelně a jsme moc spokojení. Jelikož jsme dárková prodejna, potřebujeme doručovat zákazníkům zboží včas a hlavně v pořádku (mnohdy se jedná o křehké balíčky). Zakládáme se na detailech a mezi ně patří i rychlé dodání a příjemná komunikace s kurýry. EPS jsou pro nás spolehlivým partnerem a budeme jejich služeb využívat i nadále.

 

Katka Kudrmanová

Nevyužíváme kurýrní služby moc často, přesto je přístup k nám velice profesionální. Ocenuji nejen bezproblémové doručení zásilek, ale i konstuktivní a rychlé nabídnutí služeb, které nám ulehčili práci.

 

paní Kopecká

Chtěla bych touto cestou poděkovat společnosti EPS, jejíž služby využíváme velmi často již řadu let a mohu konstatovat, že jsou na profesionální úrovni.

 

paní Křišťálová

 

 

Dobrý deň. S EPS spolupracujem druhým rokom a po prvotných malých zádrheloch a jednom velkom, ktorý som riešil s pani Cornelio k spokojnosti nás oboch,nemám výhrady! EPS je môj druhý kurýr a zatiaľ nemám dôvod na tom niečo meniť! Míša je skvelá. Teším sa na ďaľšiu spoluprácu:-).

 

Marián Svorad

Se společností EPS jsme velmi spokojeni. Ač malá neziskovka, jsme si vědomi času, který také něco stojí a v propočtu se nám vyplatí využívat služeb společnosti EPS. Kurýři jsou spolehliví, jezdí včas a dojezdové časy jsou reálné. Když někomu zavolám, že během dvou hodin má zásilku u sebe, tak jí tam prostě má. Operátoři na lince jsou vstřícní, nic není problém.

 

Daniel Suchánek

S EPS jsme naprosto spokojeni. Lidé na dispečinku jsou k nezaplacení a všichni kurýři velice milí. Doporučujeme!

 

paní Havlínová

EPS Kurýr

Přístavní 5
170 00 Praha 7

© 2017 Všechna práva vyhrazena | Vytvořila #mdworks