Balík do Rakouska? Pro vás zcela jednoduše

Doručování do zahraničí je pro vás zcela jednoduché, opravdu. Balík do Rakouska pro nás není žádný problém – stačí jen objednat a o vše ostatní se postaráme my.

Zajistíme doručení do celého světa – 200 destinací, systémem door-to-door (= vyzvednutí zásilky u odesílatele a doručení zásilky až do domu příjemce).

Jak u nás funguje doručení do zahraničí

Jako vždy se snažíme o váš maximální komfort, proto službu zajišťujeme zcela komplexně.

Po objednání služby k vám přijede náš kurýr, který si zásilku vyzvedne, požadovaným způsobem ji odbavíme a zajistíme její spolehlivé doručení.

Balík do Rakouska? Doručení snadno a pohodlně

Doručování do zahraničí je naší čím dál více využívanou službou, oceňovanou pro svou spolehlivost a příjemné časy doručení.

A co víc, spolupracujeme s leteckou společností Fedex, kde využíváme nadstandardní, přátelské ceny, o které se s vámi rádi dělíme.

Vyberte si doručení, jaké skutečně potřebujete

Kurýrním službám se věnujeme bezmála 26 let. Proto víme, že každý zákazník potřebuje zásilku doručit jinak a uvítá možnost výběru.

Pokud potřebujete doručit balík do Rakouska co nejdříve, využijete službu International Priority (urgentní doručení, neboli „už včera bylo pozdě“).

Pokud pro vás doručení není urgentní záležitostí a chcete ušetřit nějakou tu korunu, využijete službu doručení do zahraničí International Ekonomy (ekonomicky výhodný tarif, kdy zásilka nespěchá).

Mimo jiné do Německa umíme doručovat extra rychle – již druhý den do 10 hodin za velmi příznivé ceny. Zkrátka vám chceme jako vždy šetřit čas.

Nejste si jistí? Náš dispečink vždy se vším poradí

Doručování různého zboží má svá specifika a na rozdíl od dokumentů, např. takový alkohol, včetně piva, není možné do některých zemí doručovat. Naši kolegové z dispečinku vám poradí a vše vysvětlí – zavolejte jim: +420 777 221 839 nebo napište e-mail: objednavkaepskuryr.cz.

Balík do Rakouska – jak ho zabalit?

Vždy je vhodné přizpůsobit obal odesílanému obsahu a jeho zabalení provést důkladně. K manipulaci a překládkách dochází při letecké dopravě za pomoci pásových dopravníků – pevné zalepení je tak nutností, bublinková fólie uvnitř balíku není na škodu.

Něco málo k praktickému doručení – bez zbytečných „kudrlinek“

Rozměry zásilky

Letecky do zahraničí doručíme vaši zásilku od obálky až do rozměrů 68 kg a délky 274 cm.

Cena

Ceny máme platné pro celou ČR. Pokud však zvolíte odeslání z jiného města nežli Praha, může dojít k prodloužení odeslání zásilky o jeden den.

Chcete si udělat představu o ceně vaší zásilky do zahraničí? Vyzkoušejte naši online kalkulačku.

Čas doručení

Předpokládané časy doručení se mohou od skutečného času lehce lišit. Letadlo s vaší zásilkou může mít například menší zpoždění z důvodu nepříznivého počasí, ale nebojte, uděláme vše pro nejrychlejší možné doručení.

CLO a DPH

CLO i DPH platí vždy příjemce dle zákonného znění dané země. Ovšem cenu za doručení hradí odesílatel.