Soutěž

29
let zkušeností

2 058 482
doručených zásilek

2 180
spokojených zákazníků

  1. Pořadatel soutěže

1.1 Pořadatelem soutěže pořádané pod názvem „Letní soutěž s EPS kurýrem“ (dále jen „soutěž“) je společnost EPS – Express Parcel System, spol. s r.o. se sídlem Přístavní 5, 170 00 Praha 7.

IČO:61248380, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C 28752 (dále jako „pořadatel“ nebo „EPS kurýr“).

1.2 Tato soutěž není pořádána ve spolupráci se společností Facebook.

  1. Doba platnosti soutěže

2.1 Soutěž probíhá od 1. 7. 2018 do 31. 7. 2018 do 24.00. Soutěžní úkol je zveřejněn v době konání soutěže na firemním profilu EPS kurýr na Facebooku (https://www.facebook.com/epskuryr/).

  1. Účastníci soutěže

3.1 Soutěže se může zúčastnit spotřebitel (tzn. fyzická osoba, která nejedná v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci samostatného výkonu svého povolání), který je starší 15 let (dále jen „soutěžící“ nebo „Účastník“) a má doručovací adresu na území České republiky. Soutěžící mladší 18 let se mohou soutěže zúčastnit jen se souhlasem svého zákonného zástupce. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti EPS kurýr s.r.o a jejich partneři a osoby jim blízké ve smyslu dle § 22 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů.

3.2 Výhercem soutěže může být pouze ten Účastník, který řádně splní všechny podmínky této soutěže a splní kritéria pro výherce (dále jen „Výherce“). Každý Účastník může v soutěži vyhrát pouze jednou.

  1. Pravidla soutěže

4.1 Soutěžní úkoly zní:

1/  Napište do komentáře příspěvku se soutěží Váš tip na počet kroků, které nachodí kurýr s krokoměrem při doručování v průběhu měsíce července.

2/ Dejte “like” na soutěžní příspěvek.

3/ Staňte se fanouškem stránky pomocí tlačítka “like” (https://www.facebook.com/epskuryr/).

4.2 Výherci se stanou 3 soutěžící s nejbližším tipem na počet kroků, které nachodí vybraný pěší kurýr v rámci měsíce července. Účastník musí splnit další pravidla výše uvedená. Výherci budou zveřejněni na Facebookovém profilu „EPS kurýr“ Žádné jiné cesty vyhlášení se nepočítají jako platné.

4.3 Pokud se pořadatel důvodně domnívá, že Účastník porušuje pravidla konání soutěže, je oprávněn Účastníka ze soutěže vyřadit. Pravidla použití sítě Facebook jsou uvedena na: https://www.facebook.com/terms.

  1. Výhry, podmínky získání výher

5.1 Výhrou je možnost vybrat si ze 3 voucherů v hodnotě 1 000 Kč. Vybírat lze z voucherů do drogerie Rossmann, módní značky Zara či obchodního domu Ikea.

5.2 Výhercem se stanou 3 soutěžící, které vybere EPS kurýr podle mechaniky popsané v bodě 4.2 těchto pravidel.

5.3 Výherce z vlastní strany kontaktuje pořadatele do zpráv na Facebooku, kam napíše své kontaktní údaje, a to po skončení soutěže v přiměřeném čase, který bude EPS kurýr na zpracování výsledků, nejdéle do 7 dnů po skončení soutěže.

5.4 Aby mohl výherce získat cenu, musí doručit společnosti EPS kurýr své kontaktní údaje (jméno, příjmení, poštovní adresa, datum narození). Výherce je povinen doručit EPS kurýr potvrzení o převzetí výhry (předávací protokol) podle individuálně dohodnutého způsobu předání, které je preferováno poštovně nebo osobním převzetím a) Přístavní 5, 170 00 Praha 7.

5.5 Pokud výherce nepošle pořadateli údaje pro zaslání výhry do 7 dní od výzvy nebo se mu nepodaří výhru doručit na výhercem udanou adresu, výhra propadá ve prospěch pořadatele.

5.6 EPS kurýr je oprávněn zveřejnit jméno, příjmení, výherní příspěvek a město bydliště výherce na svých profilech na sociálních sítích a webových stránkách.

  1. Závěrečná ustanovení

6.1 Pořadatel nenese odpovědnost za jakoukoliv technickou chybu při organizaci soutěže a má právo konečného rozhodnutí ve všech záležitostech soutěže včetně jejího ukončení. O jakýchkoliv reklamacích či námitkách rozhoduje s konečnou platností pořadatel. Pořadatel si vyhrazuje právo bez náhrady soutěž zkrátit, přerušit anebo zrušit či jednostranně změnit nebo doplnit její podmínky.

6.2 Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas s těmito pravidly a poskytuje EPS – Express Parcel System, spol. s r.o. dobrovolně souhlas se zpracováním svých osobních údajů – jméno a příjmení a pro případ, že se stane Výhercem také jména, příjmení, přesné adresy bydliště a dalších údajů, které budou získány v rámci soutěže (dále jen „Údaje“), pro účely organizace soutěže po dobu 100 dní od udělení souhlasu. Souhlas je možné kdykoliv písemně odvolat na adrese sídla společnosti CLEVER MINDS s.r.o. Neposkytnutí nebo odvolání souhlasu může mít za následek nemožnost předání případné výhry. Soutěžící má právo na přístup k Údajům, právo požádat o vysvětlení a případně právo požadovat odstranění vzniklého stavu, zejména blokování, provedení opravy, doplnění či likvidaci jeho Údajů a další práva uvedená v zákoně č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

6.3 Na poskytnutí výhry není právní nárok a hodnotu výher nelze vyplatit v penězích. Výherce bere na vědomí, že je povinen vypořádat své případné daňové povinnosti vůči státu.

6.4 Tyto podmínky jsou platné a účinné od 11. 7. 2018.

 

Co o nás říkají naši zákazníci?

Využila jsem nedávno 2x služeb EPS kurýra. Jednou, když jsem potřebovala narychlo (takříkajíc “za 5 minut 12”) dostat na Magistrát nabídku na veřejnou zakázku a podruhé, když jsem potřebovala vyzvednout něco z e-shopu v pátek odpoledne těsně před “zavřením”.

V obou případech maximální spokojenost!! Osobní přístup, přesné dodržení časů.. Prostě perfektní.

Jitka D., koučka a lektorka

Se společností EPS kurýr spolupracujeme již několik let a nemohu jinak, než chválit. Jsou milí, vstřícní, ochotní a především spolehliví. Zásilky vyzvedávají i doručují včas v jakoukoli denní dobu a ceny jsou velmi příznivé. Online objednávky fungují bezproblémově, jak na tuzemské zásilky, tak na zásilky do zahraničí. Naše společnost je s EPS velice spokojena, Děkujeme!

L. Krčmářová

Spolupracujeme se společností EPS pravidelně a jsme moc spokojení. Jelikož jsme dárková prodejna, potřebujeme doručovat zákazníkům zboží včas a hlavně v pořádku (mnohdy se jedná o křehké balíčky). Zakládáme se na detailech a mezi ně patří i rychlé dodání a příjemná komunikace s kurýry. EPS jsou pro nás spolehlivým partnerem a budeme jejich služeb využívat i nadále.

Katka Kudrmanová

Nevyužíváme kurýrní služby moc často, přesto je přístup k nám velice profesionální. Ocenuji nejen bezproblémové doručení zásilek, ale i konstuktivní a rychlé nabídnutí služeb, které nám ulehčili práci.

paní Kopecká

Chtěla bych touto cestou poděkovat společnosti EPS, jejíž služby využíváme velmi často již řadu let a mohu konstatovat, že jsou na profesionální úrovni.

paní Křišťálová

Dobrý deň. S EPS spolupracujem druhým rokom a po prvotných malých zádrheloch a jednom velkom, ktorý som riešil s pani Cornelio k spokojnosti nás oboch,nemám výhrady! EPS je môj druhý kurýr a zatiaľ nemám dôvod na tom niečo meniť! Míša je skvelá. Teším sa na ďaľšiu spoluprácu:-).

Marián Svorad

Se společností EPS jsme velmi spokojeni. Ač malá neziskovka, jsme si vědomi času, který také něco stojí a v propočtu se nám vyplatí využívat služeb společnosti EPS. Kurýři jsou spolehliví, jezdí včas a dojezdové časy jsou reálné. Když někomu zavolám, že během dvou hodin má zásilku u sebe, tak jí tam prostě má. Operátoři na lince jsou vstřícní, nic není problém.

Daniel Suchánek

S EPS jsme naprosto spokojeni. Lidé na dispečinku jsou k nezaplacení a všichni kurýři velice milí. Doporučujeme!

paní Havlínová

EPS Kurýr

Přístavní 5
170 00 Praha 7

© 2017 Všechna práva vyhrazena | Vytvořila #mdworks