Mezinárodní kurýr - EPS Kurýr

I za současné mimořádné situace jsme tu pro Vás a fungujeme bez přerušení. Čtěte více

Mezinárodní kurýr
Zavolejte nám: 222 181 111

 

222 181 111

 

objednavka@epskuryr.cz

Informace o službě

 • Vaše zásilky doručujeme letecky prostřednictvím společnosti FEDEX, u níž máme nadstandardní cenové podmínky a benefity, o které se s Vámi, našimi zákazníky, dělíme. Využitím našich služeb získáváte přístup ke kvalitním službám za vyjímečně dobrou cenu.
 • Zásilky vyzvedáváme po celé ČR.
 • Zásilky jsou doručovány door-to-door v režimech „Priority“  a „Economy“. Sami si zvolíte svou prioritu – čas nebo peníze.
 • Zkuste si  sami v naší online cenové kalkulaci , jak výhodné naše doručení je.
 • Zabezpečujeme i exportní celní odbavení.

V případě, že požadavek na přepravu exportní zásilky je složitější či jde o zásilku těžší či rozměrnou, své požadavky a potřeby nám pošlete e-mailem na obchod@epskuryr.cz . Navrhneme Vám řešení.

Jakmile si v kalkulátoru spočítáte cenu doručení, můžete vytvořit objednávku on-line této své konkrétní zásilky. Po objednávce Vám pošleme číslo leteckého nákladového listu (AWB) a můžete pak sledovat pohyb své zásilky.

Chci vypočítat cenu

Registrace zákazníka

Pošlete nám je opět na e-mail obchod@epskuryr.cz. Potvrdíme Vám přijetí dotazu a vypracujeme kalkulaci včetně informace o předpokládaném čase doručení.

Jedinou podmínkou (platí  pro mimopražské zákazníky) pro využívání našich služeb do zahraničí je, být naším registrovaným zákazníkem. Registraci zákazníka provedete zde během pár minut .

 

Předpokládané časy doručení exportních leteckých zásilek ve dnech

INTERNATIONAL PRIORITY INTERNATIONAL ECONOMY
EVROPA 1 3 – 4
USA 1 4
KANADA 1 4
LATINSKÁ AMERIKA 1 – 2 5 – 6
ASIE, STŘEDNÍ VÝCHOD, INDIE 2 4
AFRIKA, OCEÁNIE 2 – 4 4 – 6

Časy doručení se mohou lišit v závislosti na konkrétní destinaci zásilky.

Při odesílání zásilky z jiných měst než je Praha může v některých hodinách objednávky dojít ke zpoždění odeslání zásilky o jeden den. Ceny doručení uvedené v kalkulaci jsou však platné pro celou ČR.

Přijímáme i požadavky týkající se  IMPORTU ZÁSILEK odkudkoliv. Cenu importní zásilky musíme vždy kalkulovat na míru. Napište nám prosím tyto údaje o zásilce, kterou potřebujete doručit ze světa:

 • rozměry a váha zásilky
 • obsah zásilky
 • adresa odesílatele
 • hodnota zásilky, jde-li o zboží

Pokud si přejete doručit zásilku do destinací:

 • Bonaire, Curacao, Saba, Sv.Eustach a Sv.Martin – vyberte jako cílovou zemi Nizozemské Antily.
 • Pokud chcete doručit zásilku do Vatikánu nebo San Marina – vyberte jako cílovou zemi Itálii.

Pokud jste již objednal leteckou zásilku a obdržel číslo leteckého nákladového listu (AWB), můžete sledovat pohyb zásilky.

Sledovat pohyb své zásilky

Co o nás říkají naši zákazníci?

Dobrý den,
musím pochválit Vaše služby. V pátek jsem byl u notáře na Smíchově, potřeboval jsem ověřit podpis. Napadla mně “geniální” myšlenka, poslat to rovnou Vaším kurýrem od notáře na určené místo. Notáři na Štefánikově 26 velmi ochotně nabídli obálku a předali kurýrovi. Skvělé služby, maximální efektivita.

Tomáš Dudka

Se spol. EPS spolupracujeme už 9 let od doby, kdy jsme ve Skupině ČEZ centralizovali regionální podatelny a náš “renomovaný” dodavatel poté začal při přepravě interních zásilek selhávat tak zásadním způsobem, že jsme byli nuceni hledat okamžitou náhradu. Ve spolupráci s paní Cornelio se situace brzy stabilizovala a díky vstřícnosti, individuálnímu přístupu dodnes nemáme důvod přemýšlet o změně.

Karel Mach

Se společností EPS kurýr spolupracujeme již několik let a nemohu jinak, než chválit. Jsou milí, vstřícní, ochotní a především spolehliví. Zásilky vyzvedávají i doručují včas v jakoukoli denní dobu a ceny jsou velmi příznivé. Online objednávky fungují bezproblémově, jak na tuzemské zásilky, tak na zásilky do zahraničí. Naše společnost je s EPS velice spokojena, Děkujeme!

L. Krčmářová

Spolupracujeme se společností EPS pravidelně a jsme moc spokojení. Jelikož jsme dárková prodejna, potřebujeme doručovat zákazníkům zboží včas a hlavně v pořádku (mnohdy se jedná o křehké balíčky). Zakládáme se na detailech a mezi ně patří i rychlé dodání a příjemná komunikace s kurýry. EPS jsou pro nás spolehlivým partnerem a budeme jejich služeb využívat i nadále.

Katka Kudrmanová

Nevyužíváme kurýrní služby moc často, přesto je přístup k nám velice profesionální. Ocenuji nejen bezproblémové doručení zásilek, ale i konstuktivní a rychlé nabídnutí služeb, které nám ulehčili práci.

paní Kopecká

Chtěla bych touto cestou poděkovat společnosti EPS, jejíž služby využíváme velmi často již řadu let a mohu konstatovat, že jsou na profesionální úrovni.

paní Křišťálová

Dobrý deň. S EPS spolupracujem druhým rokom a po prvotných malých zádrheloch a jednom velkom, ktorý som riešil s pani Cornelio k spokojnosti nás oboch,nemám výhrady! EPS je môj druhý kurýr a zatiaľ nemám dôvod na tom niečo meniť! Míša je skvelá. Teším sa na ďaľšiu spoluprácu:-).

Marián Svorad

Se společností EPS jsme velmi spokojeni. Ač malá neziskovka, jsme si vědomi času, který také něco stojí a v propočtu se nám vyplatí využívat služeb společnosti EPS. Kurýři jsou spolehliví, jezdí včas a dojezdové časy jsou reálné. Když někomu zavolám, že během dvou hodin má zásilku u sebe, tak jí tam prostě má. Operátoři na lince jsou vstřícní, nic není problém.

Daniel Suchánek

S EPS jsme naprosto spokojeni. Lidé na dispečinku jsou k nezaplacení a všichni kurýři velice milí. Doporučujeme!

paní Havlínová

EPS Kurýr

Přístavní 5
170 00 Praha 7

© 2017 Všechna práva vyhrazena | Vytvořila #mdworks