Přeprava zásilek do zahraničí | Mezinárodní kurýr | EPS Kurýr

Mezinárodní kurýr
Zavolejte nám: 222 181 111

 

222 181 111

 

objednavka@epskuryr.cz

Informace o službě

 • Vaše zásilky doručujeme letecky prostřednictvím renomovaných leteckých společností DHL / FEDEX. 
 • Kalkulačka ukazuje cenu za doručení vaší zásilky sítí FEDEX.
 • Na základě našeho know-how někdy rovnou zvolíme DHL. Chceme totiž pro naše klienty kvalitu bez kompromisů. Cena se pak  mírně liší. Odměnou je však spolehlivé doručení včetně proclení.
 • Zásilky vyzvedáváme po celé ČR. Objednávejte odkudkoliv! 🙂
 • Využitím našich služeb získáváte exkluzivní přístup k jejich kvalitním službám za neobvykle nízkou cenu.
 • Doručujeme door-to-door,  v režimech Priority  a Economy.
 • Sami si volíte svou prioritu – čas nebo peníze.
 • Svou zásilku máte u nás v bezpečí.

Jestli potřebujete poslat zásilku nad 68 kg či větších rozměrů, napište své požadavky a potřeby  na obchod@epskuryr.cz . Řešení máme a navrhneme Vám ho včetně ceny.

Jakmile si v kalkulátoru spočítáte cenu doručení, můžete vytvořit objednávku on-line této své konkrétní zásilky. Po objednávce Vám pošleme číslo leteckého nákladového listu (AWB) a můžete pak sledovat pohyb své zásilky.

Chci vypočítat cenu

Registrace zákazníka

Pokud se chcete stát našim pravidelným klientem, udělejte si Registraci zákazníka zde během pár minut .

 

Do Německa, Ameriky i Japonska, zkrátka do všech koutů světa: služba „Mezinárodní kurýr“ letecky doručuje zásilky do libovolné destinace a za neobvykle nízkou cenu. Cena a čas doručení se může lišit podle cílového místa dodání a přepravní letecké společnosti (DHL nebo FedEx). Vždy však volíme finančně, časově i kvalitativně nejvýhodnější řešení se spolehlivým doručením včetně proclení. Sami si zvolte mezi režimem Economy (finančně výhodný) nebo Priority (rychlejší dodání), v kalkulátoru spočtěte doručovací cenu a vytvořte on-line objednávku. Na základě leteckého nákladového listu (AWB) můžete sledovat pohyb zásilky. Vyzvedneme ji kdekoliv v ČR, ovšem při odesílání mimo Prahu může dojít ke zpoždění o jeden den. Nadstandardní zásilky (váhově či rozměrově) a dovoz ze zahraničí (import) řešíme individuálně – připravíme vám kalkulaci na míru.

Předpokládané časy doručení exportních leteckých zásilek ve dnech

INTERNATIONAL PRIORITY INTERNATIONAL ECONOMY
EVROPA 1 3 – 4
USA 1 4
KANADA 1 4
LATINSKÁ AMERIKA 1 – 2 5 – 6
ASIE, STŘEDNÍ VÝCHOD, INDIE 2 4
AFRIKA, OCEÁNIE 2 – 4 4 – 6

Časy doručení se mohou lišit v závislosti na konkrétní destinaci zásilky.

Při odesílání zásilky z jiných měst než je Praha může v některých hodinách objednávky dojít ke zpoždění odeslání zásilky o jeden den. Ceny doručení uvedené v kalkulaci jsou však platné pro celou ČR.

Přijímáme i požadavky týkající se  IMPORTU ZÁSILEK odkudkoliv. Cenu importní zásilky musíme vždy kalkulovat na míru. Napište nám prosím tyto údaje o zásilce, kterou potřebujete doručit ze světa:

 • rozměry a váha zásilky
 • obsah zásilky
 • adresa odesílatele
 • hodnota zásilky, jde-li o zboží

Pokud si přejete doručit zásilku do destinací:

 • Bonaire, Curacao, Saba, Sv.Eustach a Sv.Martin – vyberte jako cílovou zemi Nizozemské Antily.
 • Pokud chcete doručit zásilku do Vatikánu nebo San Marina – vyberte jako cílovou zemi Itálii.

Pokud jste již objednal leteckou zásilku a obdržel číslo leteckého nákladového listu (AWB), můžete sledovat pohyb zásilky.

Sledovat pohyb své zásilky

Co o nás říkají naši zákazníci?

Využila jsem nedávno 2x služeb EPS kurýra. Jednou, když jsem potřebovala narychlo (takříkajíc „za 5 minut 12“) dostat na Magistrát nabídku na veřejnou zakázku a podruhé, když jsem potřebovala vyzvednout něco z e-shopu v pátek odpoledne těsně před „zavřením“.

V obou případech maximální spokojenost!! Osobní přístup, přesné dodržení časů.. Prostě perfektní.

Jitka D., koučka a lektorka

Se společností EPS kurýr spolupracujeme již několik let a nemohu jinak, než chválit. Jsou milí, vstřícní, ochotní a především spolehliví. Zásilky vyzvedávají i doručují včas v jakoukoli denní dobu a ceny jsou velmi příznivé. Online objednávky fungují bezproblémově, jak na tuzemské zásilky, tak na zásilky do zahraničí. Naše společnost je s EPS velice spokojena, Děkujeme!

L. Krčmářová

Spolupracujeme se společností EPS pravidelně a jsme moc spokojení. Jelikož jsme dárková prodejna, potřebujeme doručovat zákazníkům zboží včas a hlavně v pořádku (mnohdy se jedná o křehké balíčky). Zakládáme se na detailech a mezi ně patří i rychlé dodání a příjemná komunikace s kurýry. EPS jsou pro nás spolehlivým partnerem a budeme jejich služeb využívat i nadále.

Katka Kudrmanová

Nevyužíváme kurýrní služby moc často, přesto je přístup k nám velice profesionální. Ocenuji nejen bezproblémové doručení zásilek, ale i konstuktivní a rychlé nabídnutí služeb, které nám ulehčili práci.

paní Kopecká

Chtěla bych touto cestou poděkovat společnosti EPS, jejíž služby využíváme velmi často již řadu let a mohu konstatovat, že jsou na profesionální úrovni.

paní Křišťálová

Dobrý deň. S EPS spolupracujem druhým rokom a po prvotných malých zádrheloch a jednom velkom, ktorý som riešil s pani Cornelio k spokojnosti nás oboch,nemám výhrady! EPS je môj druhý kurýr a zatiaľ nemám dôvod na tom niečo meniť! Míša je skvelá. Teším sa na ďaľšiu spoluprácu:-).

Marián Svorad

Se společností EPS jsme velmi spokojeni. Ač malá neziskovka, jsme si vědomi času, který také něco stojí a v propočtu se nám vyplatí využívat služeb společnosti EPS. Kurýři jsou spolehliví, jezdí včas a dojezdové časy jsou reálné. Když někomu zavolám, že během dvou hodin má zásilku u sebe, tak jí tam prostě má. Operátoři na lince jsou vstřícní, nic není problém.

Daniel Suchánek

S EPS jsme naprosto spokojeni. Lidé na dispečinku jsou k nezaplacení a všichni kurýři velice milí. Doporučujeme!

paní Havlínová

EPS Kurýr

Přístavní 5
170 00 Praha 7

© 2017 Všechna práva vyhrazena | Vytvořila #mdworks