MAXI NÁKLAD | EPS kurýr | Po Praze i kamkoliv jinam

MAXI-Náklad
Zavolejte nám: 222 181 111

 

222 181 111

Jsme tu pro Vás

 

objednavka@epskuryr.cz

MAXI-Náklad

Přistavíme vám dodávku a kurýr naloží vše, co potřebujete odvézt. Po Praze i kamkoliv jinam.

Pokud je potřeba naložit celou paletu najednou, je nutné, abyste nám zajistili na obou stranách manipulační techniku. K ceně doručení se počítá manipulace, tj. doba strávená ruční nakládkou a vykládkou.

K tomuto doručení si můžete navolit doplňkové služby jako k našim ostatním kurýrním přepravám.

Skočte hned bez ztráty času na Ceník a zjistěte si, jak dobrá služba Maxi-náklad od EPS kurýr je.

Hromada balíků, krabice, palety: služba „Maxi-náklad“ slouží k doručení většího objemu zásilek po Praze i kamkoliv jinam za rozumnou cenu. Funguje velice jednoduše. Náš kurýr s dodávkou přijede na určené místo nakládky materiálu, naloží ho a doručí na cílovou adresu. S ohledem na druh doručovaného materiálu zákazník zajistí na místě nakládky i vykládky manipulační techniku. V případě převozu celé palety najednou to znamená třeba vysokozdvižný vozík. Čas ruční nakládky a vykládky se jako manipulace započítává do celkové ceny doručení. Využít můžete i doplňkové služby (například informace o doručení zásilky, garantované doručení na čas, předání do vlastních rukou).

Doplňkové služby

Slevy z fakturace

Na základě objemu měsíční fakturace zákazníka poskytujeme slevy podle dohody. Kontaktujte prosím naše obchodní oddělení.

Pojištění

Přečtěte si naše Obchodní podmínky, zejména odstavec Odpovědnost zasilatele za škodu.

Avizujeme příjemce před doručením zásilky

a nebo

Voláme nebo posíláme SMS bezprostředně po doručení zásilky a sdělujeme jméno příjemce.

Možné je ošetřit zásilku oběma typy služby Call Back.

Zašleme Vám na Vámi zvolené e-maily přehlednou tabulku s údaji o jménu příjemci a času doručení zásilky. Zvolte si, zda chcete dostávat POD od každé zásilky (jednotlivé POD) nebo souhrnnou tabulku všech zásilek daného dne (hromadné POD).

Vaši zásilku doručíme výhradně konkrétnímu příjemci. Pro použití této služby je vhodné ověřit si přítomnost dané osoby v místě doručení tak, aby k předání mohlo bez komplikací dojít. Nemožnost doručení vyřizujeme telefonicky se zákazníkem podle dané situace.

V případě, že potřebujete zásilku doručit v přesně daný čas a nikdy jindy. Patří mezi služby Garantované.

Když potřebujete mít v ruce naskenovaný podpis příjemce Vaší zásilky

nebo

váš vlastní předávací protokol potvrzený od příjemce,  řekněte nám o tom při objednávce zásilky.  Dokumenty Vám naskenujeme a pošleme na e-mail.

Adresná distribuce  hromadných zásilek. Doručujeme zejména nestandardní druhy zásilek – rozbitné, podléhající zkáze, křehké apod. Kompletní servis zahrnující balení, skládání, polepování, štítkování a jiné. Bližší informace zde.

Zásilky na víkend, svátek, v noci.

Zásilku k vyzvednutí/doručení po 19.hodině nebo zásilku na víkend či svátek je třeba objednat pouze v pracovní dny do 19 hodin. Zásilka bude naúčtována s příplatkem Noční kurýr.

Zásilky doručujeme též na dobírku. Kurýr při předávání zásilky vyinkasuje příslušnou hotovost podle dokladů k zásilce přiložených.

Pro konkrétní informace nám prosím napište e-mailem své potřeby nebo nás zkontaktujte telefonicky.

Pravidelné vyzvedávání a doručování zásilek v dohodnutém čase bez nutnosti opakovaného objednávání.

Co o nás říkají naši zákazníci?

Využila jsem nedávno 2x služeb EPS kurýra. Jednou, když jsem potřebovala narychlo (takříkajíc „za 5 minut 12“) dostat na Magistrát nabídku na veřejnou zakázku a podruhé, když jsem potřebovala vyzvednout něco z e-shopu v pátek odpoledne těsně před „zavřením“.

V obou případech maximální spokojenost!! Osobní přístup, přesné dodržení časů.. Prostě perfektní.

Jitka D., koučka a lektorka

Se společností EPS kurýr spolupracujeme již několik let a nemohu jinak, než chválit. Jsou milí, vstřícní, ochotní a především spolehliví. Zásilky vyzvedávají i doručují včas v jakoukoli denní dobu a ceny jsou velmi příznivé. Online objednávky fungují bezproblémově, jak na tuzemské zásilky, tak na zásilky do zahraničí. Naše společnost je s EPS velice spokojena, Děkujeme!

L. Krčmářová

Spolupracujeme se společností EPS pravidelně a jsme moc spokojení. Jelikož jsme dárková prodejna, potřebujeme doručovat zákazníkům zboží včas a hlavně v pořádku (mnohdy se jedná o křehké balíčky). Zakládáme se na detailech a mezi ně patří i rychlé dodání a příjemná komunikace s kurýry. EPS jsou pro nás spolehlivým partnerem a budeme jejich služeb využívat i nadále.

Katka Kudrmanová

Nevyužíváme kurýrní služby moc často, přesto je přístup k nám velice profesionální. Ocenuji nejen bezproblémové doručení zásilek, ale i konstuktivní a rychlé nabídnutí služeb, které nám ulehčili práci.

paní Kopecká

Chtěla bych touto cestou poděkovat společnosti EPS, jejíž služby využíváme velmi často již řadu let a mohu konstatovat, že jsou na profesionální úrovni.

paní Křišťálová

Dobrý deň. S EPS spolupracujem druhým rokom a po prvotných malých zádrheloch a jednom velkom, ktorý som riešil s pani Cornelio k spokojnosti nás oboch,nemám výhrady! EPS je môj druhý kurýr a zatiaľ nemám dôvod na tom niečo meniť! Míša je skvelá. Teším sa na ďaľšiu spoluprácu:-).

Marián Svorad

Se společností EPS jsme velmi spokojeni. Ač malá neziskovka, jsme si vědomi času, který také něco stojí a v propočtu se nám vyplatí využívat služeb společnosti EPS. Kurýři jsou spolehliví, jezdí včas a dojezdové časy jsou reálné. Když někomu zavolám, že během dvou hodin má zásilku u sebe, tak jí tam prostě má. Operátoři na lince jsou vstřícní, nic není problém.

Daniel Suchánek

S EPS jsme naprosto spokojeni. Lidé na dispečinku jsou k nezaplacení a všichni kurýři velice milí. Doporučujeme!

paní Havlínová

EPS Kurýr

Přístavní 5
170 00 Praha 7

© 2017 Všechna práva vyhrazena | Vytvořila #mdworks