Kurýr Česko a Slovensko - EPS Kurýr

Kurýr Česko a Slovensko
Zavolejte nám: 222 181 111

 

222 181 111

 

objednavka@epskuryr.cz

Zásilky Česká republika

 

Kurýr vyzvedne zásilku a přímo jede doručit k adresátovi kamkoliv mimo Prahu.

Je to služba vhodná pro urgentní zásilky,  pro vysoce hodnotné a ceněné dokumenty , u nichž je potřeba 100% jistota včasného a přesného doručení, jakož i doplňkové služby jako vyhledání a ověření příjemce , doručení do vlastních rukou atp. ( výběrová řízení, smlouvy, výpovědi smluv ….)

Objednáte-li si Přímého kurýra, kurýr od Vás zásilku převezme spolu s přesnými údaji o příjemci, kontaktním telefonem a ihned vyjede ji doručit. Bez omezení operativních hodin. I o víkendech.

Požadujeme písemnou objednávku této služby.

Výpočet ceny pro konkrétní destinaci

Chci vypočítat cenu

Pokud Vám stačí doručení druhý pracovní den bez zásadních garancí času doručení, využijte tuto naši službu do kteréhokoliv místa v ČR. Můžete si vybrat, zda přednostně doručit zásilku do 12. hodiny nebo stačí doručení během celého následujícího dne. Zásilku je možné objednat na našem dispečinku do 16:00 hodin.

PROSÍM ČTĚTE !! Pokud vám jde o 100% jistotu dodržení času doručení, použijte službu Přímý kurýr, nikoliv Sběrnou službu. Zde garance nelze poskytovat a může se stát, že zásilka místo do 12 hodin dorazí později. 

Hmotnost v kg Druhý den Druhý den do 12:00 hod.
Obálka A4 / 0,5 kg 210 Kč 285 Kč
0,5 – 5 kg 380 Kč 465 Kč
5 – 15 kg 490 Kč 595 Kč
15 – 30 kg 730 Kč 908 Kč
30 – 50 kg 940 Kč 1 165 Kč
50 – 75 kg 1 285 Kč 1 580 Kč
75 – 100 kg 1 475 Kč 1 850 Kč

Zásilky Slovensko

Nechte si od nás doručit svoji zásilku do Bratislavy druhý den do 12:00 hodin. My Vám tento čas doručení garantujeme. Pokud se nám jej nepodaří splnit, vrátíme Vám 50% z ceny zásilky! Zásilku si můžete objednat v pracovní dny do 15:00 hod.

 • 650,- Kč do 15 kg
 • Kč 30,- za každý kilogram navíc

Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH.

Chcete-li ušetřit peníze a netlačí Vás čas, využijte službu Overnight. Doručí Vaši zásilku do Bratislavy druhý den do 18:00 hodin za neuvěřitelně příznivé ceny! Zásilku si můžete objednat až do 14:00 hod v pracovní dny.

 • do 2 kg 390,- Kč
 • do 3 kg 450,- Kč
 • do 4 kg 500,- Kč
 • do 5 kg 550,- Kč
 • každý kg navíc 30,- Kč

Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH.

Do/ze všech slovenských měst (kromě Bratislavy) doručujeme zásilky za 48 hodin. Zásilky jsou doručovány během pracovního dne do 18 hodin. Zásilku si můžete objednat v pracovný dny do 16 hodin:

Z Prahy na Slovensko  (kromě Bratislavy)

 • 370,- Kč Obálka A4 (do 0,5 kg)
 • 650,- Kč do 5 kg
 • 760,- Kč do 15 kg
 • Kč 20,- za každý kilogram navíc

Ze Slovenska (kromě Bratislavy) do Prahy

 • 980,- Kč Obálka A4 (do 0,5 kg)
 • 1000,- Kč do 5 kg
 • 1200,- Kč do 15 kg
 • Kč 30,- za každý kilogram navíc

Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH.

Poskytujeme je v Čechách i na Slovensku. Kurýr při předání zásilky může od příjemce vyinkasovat hotovost za doručené zboží.

 • Inkaso doručené kurýrem (po Praze) 205,- Kč
 • Inkaso zaslané bankovním převodem 145,- Kč

Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH.

Co o nás říkají naši zákazníci?

Dobrý den,
musím pochválit Vaše služby. V pátek jsem byl u notáře na Smíchově, potřeboval jsem ověřit podpis. Napadla mně “geniální” myšlenka, poslat to rovnou Vaším kurýrem od notáře na určené místo. Notáři na Štefánikově 26 velmi ochotně nabídli obálku a předali kurýrovi. Skvělé služby, maximální efektivita.

Tomáš Dudka

Se spol. EPS spolupracujeme už 9 let od doby, kdy jsme ve Skupině ČEZ centralizovali regionální podatelny a náš “renomovaný” dodavatel poté začal při přepravě interních zásilek selhávat tak zásadním způsobem, že jsme byli nuceni hledat okamžitou náhradu. Ve spolupráci s paní Cornelio se situace brzy stabilizovala a díky vstřícnosti, individuálnímu přístupu dodnes nemáme důvod přemýšlet o změně.

 

Karel Mach

Se společností EPS kurýr spolupracujeme již několik let a nemohu jinak, než chválit. Jsou milí, vstřícní, ochotní a především spolehliví. Zásilky vyzvedávají i doručují včas v jakoukoli denní dobu a ceny jsou velmi příznivé. Online objednávky fungují bezproblémově, jak na tuzemské zásilky, tak na zásilky do zahraničí. Naše společnost je s EPS velice spokojena, Děkujeme!

 

L. Krčmářová

Spolupracujeme se společností EPS pravidelně a jsme moc spokojení. Jelikož jsme dárková prodejna, potřebujeme doručovat zákazníkům zboží včas a hlavně v pořádku (mnohdy se jedná o křehké balíčky). Zakládáme se na detailech a mezi ně patří i rychlé dodání a příjemná komunikace s kurýry. EPS jsou pro nás spolehlivým partnerem a budeme jejich služeb využívat i nadále.

 

Katka Kudrmanová

Nevyužíváme kurýrní služby moc často, přesto je přístup k nám velice profesionální. Ocenuji nejen bezproblémové doručení zásilek, ale i konstuktivní a rychlé nabídnutí služeb, které nám ulehčili práci.

 

paní Kopecká

Chtěla bych touto cestou poděkovat společnosti EPS, jejíž služby využíváme velmi často již řadu let a mohu konstatovat, že jsou na profesionální úrovni.

 

paní Křišťálová

 

 

Dobrý deň. S EPS spolupracujem druhým rokom a po prvotných malých zádrheloch a jednom velkom, ktorý som riešil s pani Cornelio k spokojnosti nás oboch,nemám výhrady! EPS je môj druhý kurýr a zatiaľ nemám dôvod na tom niečo meniť! Míša je skvelá. Teším sa na ďaľšiu spoluprácu:-).

 

Marián Svorad

Se společností EPS jsme velmi spokojeni. Ač malá neziskovka, jsme si vědomi času, který také něco stojí a v propočtu se nám vyplatí využívat služeb společnosti EPS. Kurýři jsou spolehliví, jezdí včas a dojezdové časy jsou reálné. Když někomu zavolám, že během dvou hodin má zásilku u sebe, tak jí tam prostě má. Operátoři na lince jsou vstřícní, nic není problém.

 

Daniel Suchánek

S EPS jsme naprosto spokojeni. Lidé na dispečinku jsou k nezaplacení a všichni kurýři velice milí. Doporučujeme!

 

paní Havlínová

EPS Kurýr

Přístavní 5
170 00 Praha 7

© 2017 Všechna práva vyhrazena | Vytvořila #mdworks