Registrace nového klienta EPS

Tuto registraci proveďte, pokud máte zájem o pravidelné využívání našich služeb. Na základě této registrace Vám pošleme informativní e-mail s vaším zákaznickým číslem a s dalšími potřebnými informacemi.

Zákaznické číslo Vám slouží k rychlejší komunikaci s našimi operátorkami a také k vytvoření Přihlašovacího účtu do naší on-line zóny. Klienti se zákaznickým číslem čerpají naše služby bezhotovostně, na fakturu. Můžete si však zvolit i hotovostní způsob platby při každé zásilce (poznamenejte prosím v případě zájmu).

Zákaznické číslo slouží i k získání výhodnějších cen za služby.

 

Odesláním Registrace vyjadřujete též souhlas s našimi Všeobecnými obchodními podmínkami.

V případě Vašeho zájmu spolu uzavřeme Zasilatelskou smlouvu, která z těchto Všeobecných obchodních podmínekvychází. Návrh smlouvy je ke stažení zde.

Chci se registrovat

 

Dodavatel služeb

EPS – Express Parcel System, spol. s r.o., Přístavní 5/1341, 170 00 Praha 7, IČO: 61248380, DIČ: CZ61248380

Cena služeb

Dle platného ceníku dodavatele, jehož aktuální verze je přístupná na internetu, není li stanoveno jinak.

Platební podmínky

Realizované služby fakturujeme 2x do měsíce. Termín splatnosti vystavených faktur je 14 dní. Pokud vznikne pohledávka za neuhrazené faktury, automaticky zamezujeme klientovi možnost čerpání služeb na fakturu a podnikáme kroky k vymožení dlužných částek.

Co o nás říkají naši zákazníci?

Využila jsem nedávno 2x služeb EPS kurýra. Jednou, když jsem potřebovala narychlo (takříkajíc „za 5 minut 12“) dostat na Magistrát nabídku na veřejnou zakázku a podruhé, když jsem potřebovala vyzvednout něco z e-shopu v pátek odpoledne těsně před „zavřením“.

V obou případech maximální spokojenost!! Osobní přístup, přesné dodržení časů.. Prostě perfektní.

Jitka D., koučka a lektorka

Se společností EPS kurýr spolupracujeme již několik let a nemohu jinak, než chválit. Jsou milí, vstřícní, ochotní a především spolehliví. Zásilky vyzvedávají i doručují včas v jakoukoli denní dobu a ceny jsou velmi příznivé. Online objednávky fungují bezproblémově, jak na tuzemské zásilky, tak na zásilky do zahraničí. Naše společnost je s EPS velice spokojena, Děkujeme!

L. Krčmářová

Spolupracujeme se společností EPS pravidelně a jsme moc spokojení. Jelikož jsme dárková prodejna, potřebujeme doručovat zákazníkům zboží včas a hlavně v pořádku (mnohdy se jedná o křehké balíčky). Zakládáme se na detailech a mezi ně patří i rychlé dodání a příjemná komunikace s kurýry. EPS jsou pro nás spolehlivým partnerem a budeme jejich služeb využívat i nadále.

Katka Kudrmanová

Nevyužíváme kurýrní služby moc často, přesto je přístup k nám velice profesionální. Ocenuji nejen bezproblémové doručení zásilek, ale i konstuktivní a rychlé nabídnutí služeb, které nám ulehčili práci.

paní Kopecká

Chtěla bych touto cestou poděkovat společnosti EPS, jejíž služby využíváme velmi často již řadu let a mohu konstatovat, že jsou na profesionální úrovni.

paní Křišťálová

Dobrý deň. S EPS spolupracujem druhým rokom a po prvotných malých zádrheloch a jednom velkom, ktorý som riešil s pani Cornelio k spokojnosti nás oboch,nemám výhrady! EPS je môj druhý kurýr a zatiaľ nemám dôvod na tom niečo meniť! Míša je skvelá. Teším sa na ďaľšiu spoluprácu:-).

Marián Svorad

Se společností EPS jsme velmi spokojeni. Ač malá neziskovka, jsme si vědomi času, který také něco stojí a v propočtu se nám vyplatí využívat služeb společnosti EPS. Kurýři jsou spolehliví, jezdí včas a dojezdové časy jsou reálné. Když někomu zavolám, že během dvou hodin má zásilku u sebe, tak jí tam prostě má. Operátoři na lince jsou vstřícní, nic není problém.

Daniel Suchánek

S EPS jsme naprosto spokojeni. Lidé na dispečinku jsou k nezaplacení a všichni kurýři velice milí. Doporučujeme!

paní Havlínová

EPS Kurýr

Přístavní 5
170 00 Praha 7

© 2023 Všechna práva vyhrazena | Vytvořila #mdworks