Naše služby

Kurýr po Praze

Klasické expresní kurýrní doručování zásilek po Praze a okolí. Služby jsou spolehlivé, bezpečné a šetří Váš čas. Poskytujeme služby s přidanou hodnotou – zpětné zásilky, avizace, optimalizace tras, doručování na daný čas, informace o doručení zásilky e-mailem, call back aj. Máme dobrý poměr cena/výkon. U nás je Vaše zásilka v dobrých rukou.

Česko a Slovensko

Zásilky doručujeme podle Vašich časových požadavků. Po ČR i do Bratislavy doručujeme druhý den dopoledne do 12.hodiny a nebo během celého dne. Zásilky, jejichž doručení nesnese odkladu, doručujeme okamžitě po převzetí službou Přímý kurýr.

Do zahraničí

Zásilky doručujeme prostřednictvím společnosti Fedex. Dělíme se s klientem o marži, které nám tento světový systém door-to-door doručování poskytuje. Naše ceny jsou tudíž bezkonkurenční. Cestu své zásilky můžete sledovat na internetu (Tracking zásilek). Zásilky vyzvedáváme i mimo Prahu.

E-Flowers

Vyberte si vázanou květinu nebo si ji vytvořte sami. Květinu Vám doručíme v daný čas. Zaplatit můžete on-line. Ke svému květinovému daru přidejte přáníčko nebo i dáreček. Tato služba je funkční v rámci Prahy.